Maciuchová otevřeně o rakovině: Jak mi našli nádor! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Maciuchová otevřeně o rakovině: Jak mi našli nádor!

Poprvé otevřeně promluvila o zákeřné rakovině, kterou úspěšně porazila! Hana Maciuchová (70) oficiálně potvrdila spekulace, že měla nádor v prsu. A svěřila se, proč se po dlouhé době objednala na mamograf.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
01. 05. 2016 08:20


Alena Ponistova
ARARAT přesně popisuješ sebe,nechala jsem ti vzkaz na téma Bohdalová a jinač se s tebou nebudu bavit,jsi můza která nemá ani ZDŠ.Pokud si chceš se mnou hrát,máš smůlu.V srpnu se doví o tobě na diskusi lidí víc.
***************
Když už píšeš že nemám ani ZŠ tak hlavně si přečti po sobě co jsi napsala a pokud chceš někoho poučovat o vzdělanosti,tak začni u sebe.
A pokud mi chceš vyhrožovat,tak můžeš přitvrdit,já vím kdo tě tady krmí blbostmi,ale klidně zobej,mě jsi k smíchu,tak jako ElaAnrow,obě tupoh­lavé,­rozdá­vajíc nějaké hloupé rozumy primitivů.
Tak uvidíme co se z tvých hrozeb naplní.Babičko

smazan_20160509
01. 05. 2016 09:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
03. 05. 2016 08:09

Markéto,já chápu,že mě chceš naštvat svými bláboly,způsobila jsi si to ty sama,dobře to víš.
Neboj až budu nešťastná nebudu mít čas tady psát a budu se věnovat svým problémům.Ale není tomu tak a klidně si na seznamce reaguj ararat,ale dobře víš že to nejsem já,tak si tam klidně piš a klidně mě tam pomlouvej jak ti tam ubližuji.Prozatím jsi nepřišla na to,že já se tady taky jmenuji ararat,máš v tom hezký kolotoč Tak zatím pápápá Markéto Sommerová ze Strodůlek.

ararat
01. 05. 2016 08:12



Alena Ponistova
ararat kdo je tady vulgární to jsi ty jak píšeš na diskusi,ty jsi opravdu pako co si to neuvědomuje.Zná tě každý,ale nechtějí se zabývat s ***m co všechno ví a všude byl,no nejdále Bohumín nebo Slovensko.Chceš si vylít zlost na druhých za svůj nezdařený život.Ani se nedivím,jsi nucená hledat chlapy na seznamce,což jedna o tobě psala.Ráda tě navštívím v srpnu,nemám to daleko z Havířova a přesně znám kde bydlíš.Informaci mám už dost.Pak začnu psát co o tobě mluví sousedí.
****­******­******­******­******
bububububububu ty strašidlo hahahahahaha

petrmetr
30. 04. 2016 17:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
30. 04. 2016 09:48

Aleno Ponistová to je debil ta ararat co,fandím vám.a zdravím mé holky bell

-bello-
30. 04. 2016 10:03

meku

smazan_20160509
30. 04. 2016 12:32

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
04. 05. 2016 09:57

Já jsem na sebe pyšná a stydět se nemám proč.Jsem pracovitá,šťastná a zajistila jsem si život tak,abych jej žila na plné pecky,což ty nemůžeš a tvůj obdiv světa je Matějská pouť,já ti to přeji,ale to je tak vše.

-bello-
29. 04. 2016 22:51

Na rozdíl od Maciuchové mám paměť.
Chtěla být s nemocí intimní!
Adamíra nebyl její muž, nýbrž druh ( nechce se mi říkat partner) Duktální karcinom není agresivní.
Jestli někdo kouká na "Ulici", tak je blbej jako ona a že ona je echt blbá!

ararat
29. 04. 2016 15:46



Alena Ponistova
Proč?Určté věci o zdraví musí vědět celý svět.Ja bych v tom případě mlčela.Ne tak jako jeden co prohlásil,))))Já bych šel někam kde mne neznají aby si mne zapamatovaly jako mladého super zpěváka.No a co se stálo?,))))celý národ ví jak se vy***.Divím se Maciuchové že za peníze své soukromí prodala.Kolik za to dostála je její věc,ale až pak nebrečí nad negativním ohlasem.
****­******­******­******­******­******­******­******­******­******­*******
za prvé jsi sprostá a vulgárni Ponistová a za druhé staráš se o věci,kterým nerozumíš a děláš tady soudce jako kdyby jsi ty měla nějaký patent na rozum a přitom jsi strašně ale strašně blbá jak ti to už tady někdo zmínil...ty se běž raději utopit.

-bello-
29. 04. 2016 22:56

a stokrát tady někdo jednomu debilovi na " vysokém postu " zmínil, že se nepíše "kdyby jsi ", ale kdybys !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

smazan_20160509
30. 04. 2016 07:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
30. 04. 2016 08:23

jééé­éééé­éééé­éééé­éééé­éééé­éééé­éé
bude ze mě sele­britá­áááá­áááá­áááá­áááá­áááá­ááá
budu v telce,­jééé­éééé­éééé­éééé­éééé­éééé­éééé­éé
tak do toho­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­....­.....

-bello-
30. 04. 2016 10:01

spíš, než sééé­éééé­éééé­éééé­élebri­ta,
štvanec!

ararat
04. 05. 2016 10:00

a čí štvanec...snad ne tvůj ? hahahaha

-bello-
30. 04. 2016 09:56

teriyaki
teri, jakýpak Ondra v Poště ? Ta blbka ararat se nechala vyhecovat a podlehla nutkání blbečků její kategorie , a to " dokazovat ." Hodila nám svoje IČO, které je s ní totožné na fcb a o němž není pochyb, že k ní patří.Sama uvedla, že jako ararat je dohledatelná pod " bábinka Evinka " , nyní "Šišečka Evička." na fcb.
Tak jakýpak štráchy s bábou.
Každej u ní může zazvonit a jít najisto.
Je to paneláková oblast , ona je v tom u silnice
IČO 48717959
Eva Strouhalová
Ostrava-Jih, Zábřeh, Výškovická 2275/125

smazan_20160509
30. 04. 2016 17:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
29. 04. 2016 12:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zdeniii
29. 04. 2016 19:38

Mě to třeba zajímá. A když tě to nezajímá tak proč to čteš a ještě na to reaguješ? Příště drž radši zobák .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.