Poplach v show Tvoje tvář má známý hlas: Bojkot kvůli vyčerpání?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Poplach v show Tvoje tvář má známý hlas: Bojkot kvůli vyčerpání?!

Vyčerpávající tréninky, nacvičování choreografie a učení textů písniček. Náročné účinkování v show Tvoje tvář má známý hlas si už vybralo krutou daň. Podle informací deníku Aha! chtěli někteří z osmičky slavných soutěžících dokonce odstoupit!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kiwi65
25. 04. 2016 21:10

Nechápu na co si stěžujou profesionální herci?Je to snad jejich práce a berou za to i odpovídající honorář.Když se jim to nelíbí proč do toho šli?

smazan_20160509
26. 04. 2016 04:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lambrika
25. 04. 2016 14:11

je zajímavé , že z 50 % se losování shoduje s losováním ten samý týden na Slovensku

hadaja
25. 04. 2016 11:00

Nedívám se na seriály,myslela jsem,že se nebudu dívat ani na tento pořad,chytla jsem to až snad v druhém kole ale neodsuzovala bych to myslím docela nároč­né,poc­hopi­telně mi hlava nebere,kam se Rychlý všude dostane,ale Nedvěd fakt dobrý,posledně Pazderková byla úžasná,ne že bych bez tohoto pořadu nemohla být,zajímavé

6010
25. 04. 2016 09:26

Můj obdiv mají všichni účinkující .Musí to být náročné naučit se pohybům, mimice, imitaci hlasu, jako ti jim zadaní zpěváci, zpívat anglicky, hrát na kytaru.Smekám před nimi.Jediné pro ně velké plus je, že se velice všichni zviditelnili, netušila jsem, jaký mají v sobě potenciál.Ještě jednou klobouk dolů před všemi.
A antonuis.j - je vidět, že jsi to neviděl celé, protože ta tvoje kritika je nemístná.Upoutávky, to je málo.Tak nekritizuj.To se vůbec nedá s tebou uváděných pořadech vůbec srovnávat.

antonuis.j
25. 04. 2016 08:23

A z čeho jsou tak vyčerpaní? Vzhledem k tomu, že jsem tuhle reality show (nebo co to je) neviděl ani jednou, jen upoutávky, nechápu, co všichni šílí. Jednou jsou to Vyvolení a Big Brother, pak Superstar a Talent, samé krávoviny o ničem. Tyhle stanice už nemají co nabídnout.

jity
25. 04. 2016 09:08

No já teda nevím, ale nechtěla bych být v kůži těch herců. Musí si toho zpěváka nastudovat, jeho pohyby, chování a styl zpěvu. Mají na to týden, ale to mají jistě ještě jiné povinnosti. To, že jsou to komedianti je jiná věc, ale docela tomu vypětí v tomto případě jim věřím.

saly23
25. 04. 2016 09:49

Fascinují mě lidi co dokáží žvanit o tom co nikdy neviděli.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.