"Milionář" Vladimír Čech (†61): Šokující zjištění na smrtelné posteli! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

"Milionář" Vladimír Čech (†61): Šokující zjištění na smrtelné posteli!

Za usměvavou tváří skrýval obrovskou bolest, zklamání a trauma! Legendární moderátor soutěže »Chcete být milionářem?« Vladimír Čech (†61) až do svého skonu před třemi roky trpěl tím, že ho otec v dětství opustil a zpřetrhal veškerá rodinná pouta. Až na smrtelné posteli se od matky, bývalé hlasatelky Hedy Čechové (87), dozvěděl důvod.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
22. 04. 2016 20:05

meku

smazan_20160509
23. 04. 2016 06:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
23. 04. 2016 08:33

-BLBÁDONO- & TERIYAKI
copak ,je něco špatně?
IČO? ANO JE TO VEŘEJNÁ LISTINA,moc neutíkej,zlomíš si nožku při tvé hmotnosti je to opravdu na zváženou,ale za vzkaz děkuji
to víš ta mi to dala hahahahaha sice nevím včem,ale udělám ti radost.
Ano mám tři živé a prosperující firmy na úklidy,které mě dobře živí a nejen to prostě je to výborné a že to nedáváš,za to ti nemohu,že jsi jako důchodce co vlastní to co já bych nikdy nechtěla a to je psychická porucha,ale tak to taky tak vypadá ta tvá prezentace.Tak zase šáááuuuu

-bello-
23. 04. 2016 11:20

ararat
ararat, není to tak dávno , co ses dušovala, že nejsi Bábinka Evinka ( s tím hrozným ksichtem ).Jenže bábinka Evinka má na fcb stejné IČO !!!.
Blbko
Končím debatu, celkem každý si může dát Strouhalovou Evu, Ostrava do ARES.
Uvidí jak jsi na tom, bábinko.
Ten ksicht si oprav, člověku je z tebe blivno.
Nezapomeň, žes tady uvedla svůj income jako 60.000 ,- měsíčně.Teď, když se ví kdo jsi, dej si bacha na berňák, abys naopak na daních neodvedla víc !
Cus.Já jdu do fitka a ty si tady kousej nehty jak z toho ven.

smazan_20160509
24. 04. 2016 04:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
24. 04. 2016 06:56

-Blbádono- už vím proč máš papíry na hlavu,meleme,meleme

ty v noci nespíš,to máš hodně blbé,to se ti honí blbosti v palici co,tak piš piš

-bello-
24. 04. 2016 22:41

teri
ani nevím, e je to teď místo bábinky Evinky Šišečka Evička ( kristepane co to je za název? Na můj fcb takoví nesmí, tak to nesleduju.Ve firmě má ukáčka, proto tady patlá pa rusky
Úkáčka nejsou na práci, tak holt hadr a kýbl musí vzít sama.V Ostravě jsou platy malinké a za úklid jako nekvalifik. práce tam moc nepobere. Kristepane, neumím si představit, že by dala dohromady 6 mil. a koupila si byt u nás v domě. Celý barák by vystěhovala, štěkna!

smazan_20160509
25. 04. 2016 06:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
23. 04. 2016 11:38

teriyaki
ahoj, ararat se zveřejnila se sama! Tihle prosťáčkové prostě musí dokazovat jak jsou za vodou! Na uživení její úklid možná je, ale na nic víc.Psala tady, jak je společensky na "vysokém " postu. Já mám vynikající paměť! A tak o to víc směšná s tím úklidem o 1 zaměstnanci je.
Měj se hezky, jsem ráda, žes tady.
Utíkám.Jdu protáhnut svaly do fitka a pak rovnou k vodě.
Zas nám z Budějc plave sajrajat ve Vltavě.
Meku co co co jako ???!!!

ararat
23. 04. 2016 18:55

-BLBÁDONO-
za prosťáčka jsi tady právě ty,ty jsi byla tím,kdo tady se snažil vysmívat,že jsem uklízečka,tak jsem ti dokázala,že JSEM NA VYSOKÉM POSTU a jsem na to patřičně hrdá,jedu svůj byznys několik desítek let,bez reklam a webovek,za mě mluví úsilí a práce a to se mohu pochválit a vůbec se za to nestydím.
Ty samozřejmě nevíš kolik mám zaměstnanců a pokud bych zaměstnávala1 zaměstance,určitě bych fyzicky nemohla zvládnout toliko zakázek,kolik jich máme.Já si dokazovat nemusím nic,já mám a to je holý fakt ač se ti to líbí nebo nelíbí,a ze závisti tobě vlastní se mě snažíš zesměšnit a opak je pravdou.
Jedna technická:
Z Budějovic nemůže téci do Vltavy sajrjat až do Prahy,BLBKO protože,z Hluboké nad Vltavou směřuje k Hněvkovické přehradě a ta zajišťuje vodu pro Jadernou elektrárnu Temelín.Tak tady nemel zase hovadiny.Jsi opravdu blbá

smazan_20160509
24. 04. 2016 04:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
25. 04. 2016 16:19

-BLBÁDONO- JÁ NĚKDE UVÁDÍM SVÉ JMÉNO A ADRESU? ŽE TY JSI SE UHODILA DO TÉ TVOJI KEBULE...MÁŠ SCHÍZU BLBEČKU

britva
22. 04. 2016 16:05

a já myslel, že jeho otec je ten Ringo Čech

bohatypoodnikatel
22. 04. 2016 18:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
22. 04. 2016 14:32

Čech byl vyjímečný člověk .
Jen nevím, proč je Heda Čechová tak blbá a synovi 50 let tajila, že táta byl spíš alkoholik než tatík a manžel.Spíš mi přijde, že chtěla otěhotnět a on ne a zdrhnul. Nemám tyhle soukromé sladkobolné výlevy ráda.

ararat
22. 04. 2016 18:13

co ty nemáš ráda -BLBÁDONO- ASI NIKOHO NEZAJÍMÁ,JSI ČLOVĚK OMEZENÝ A PRIMITIVNÍ

nicnezpravda
22. 04. 2016 12:48

Jinak matka měla Čecha asi ve 22 letech...dneska by to bylo brzo a jí už tehdy říkali,že nemůže mít dítě..těžko říct od kdy jí to tvrdili..to samé ale tvrdili i té od Červína Kautmanové Ta si ale dítětem s člověkem,který dneska sedí ve vězení rozhodně nepolepšila..

nicnezpravda
22. 04. 2016 12:39

Je to smutné,když dá někdo přednost alkoholu před rodinou jak to naznačila Heda o manželovi..

bac-bum-bac
22. 04. 2016 12:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ochcallis
22. 04. 2016 11:52

Můžete to tady omílat do nekonečna já se na Vašuta stejně dívat nebudu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.