Drsný útok na Českého slavíka: Publicista Daniel Veselý posílá Gotta na psychiatrii! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Drsný útok na Českého slavíka: Publicista Daniel Veselý posílá Gotta na psychiatrii!

Během své kariéry měl mnoho kritiků! Naváželi se buď do jeho hudby, nebo do toho, co říká. Tohle se ale Karlu Gottovi (76) ještě nikdy nestalo. Sotva totiž porazil rakovinu mízních uzlin, už ho jeden z nich posílá do Bohnic!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

svatadala
01. 05. 2016 13:47

Publicista Veselý může jít do haj-zlu i na psychiatrii. Blbe-ček, co nesahá Kájovi ani po podrážky bot. Kdyby byl každý pracovitý, skromný, pokorný, nadaný, šlechetný a galantní s noblesou sobě vlastní, tak jako je náš národem milovaný Kája, bylo by na světe prima. Bohužel vše kazí podobná individua jako D. Veselý. Pan Gott bude zase v pohodě a bude s ním veselo, jen ten bl-b, po kterém pes neštěkne, může jít do zadele a neotravovat slušný lidi. Hnusák

cukrenka
10. 04. 2016 17:23

Ať píše "raději" songy jako psával Karel Kryl, to bude "stačit." Na psychiatrii docházel i za malda, tak by to asi nebylo od věci ani nyní, i když z důlvodů jiných.Jistě má zátěžové období, které si ovšem dílem zavinil sám.

pantonik
10. 04. 2016 14:58

Gott je Gott. To,že říká něco, co se všem nelíbí,neznamená že je blb,nebo blázen.Kdo se ho odvažuje soudit,nechť se zamyslí,jestli má nárok..

ararat
10. 04. 2016 14:32

-bella- tady zase bleje ze žalud­ku,zlo­,nená­vist,z­akom­plexo­vanos­t,nash­romaž­děný humus atd.
Gott je prostě zpěvák,má úroveň jako málo kdo,je těžce nemocen,ale prostě má svá práva kecat do politiky a do všeho kde má pocit vyjádření svého názoru.
-bella- zažila Matějskou pouť,tam objevila kulturu a je z toho celá paf.Kdo by takovou hysterku pozýval na jakýkoli koncert,je sama nemá partnera,jeno vnoučata o které se musí starat a co vlastní a je to opravdu její,je že vlastní důchod na hlavu,to není výsměch,ale fakt,který mohu potvrdit.

-bello-
15. 04. 2016 00:04

ararat
Gott je Gott a já jsem já.
Říkat si budu co budu chtít .Pokud vím, vůbec mě neznáš, nevíš kdo jsem.Zato ty ses proflákla jako bábinka Evinka na fcb a u mnoha lidí máš plot.
Přestaň chlastat a vymáčkni ze sebe něco normálního, blko !

ararat
16. 04. 2016 15:46


-belladono- ano ty jsi ty to je vidět,co píšeš a jak se hádáš jak Ela Anrow,s Poinstovou,říkej si co chceš,ale neočekávej,že to co píšeš je normální,máš chování řeznického psa...neodkazuj se na můj profil na FB nemáš tam přístup,tak tady nemel z posledního,blbečku ,ty Mařeno z Bohnic..z tebe lezou zloby a nesmysly,bohužel jsi nemocná,a máš docela omezený život.

subrosa1976
10. 04. 2016 13:56

Pan Gott je člověk stejný jako Vy tady všichni a tak se může vyjádřit naprosto svobodně k jakékoliv otázce, k otázce o uprchlících k otázce náboženství i k tomu, jestli raději nosí čepice nebo klobouky. To ale přeci neznamená, že se hrabe do politiky, on nepronesl veřejný projev v parlamentu ani v poslanecké sněmovně. To si trochu pletete pojmy s dojmy. Jelikož je to osoba pro bulvár "nejdůležitější", jelikož výtisk s jeho titulkem je prokazatelně nejčtenější, tak bulvár napíše i to, kdyby se Gott vyjádřil o tom zda je lepší Persil nebo Ariel a Vy zase budete psát o tom ať se drží svého řemesla, to může napsat jedině hlupák!!

anka
10. 04. 2016 13:39

Pan Daniel Vesely ma pravdu - jen na druhou stranu pan Gott je nemocny a to mu take ovlivnuje mysleni. Jeho zena by ho mela drzet daleko od medii, ale spis to vypada, ze pan Gott papouskuje jeji nazory na svet.

-bello-
10. 04. 2016 12:12

Danieli Veselý ! Díky!
Gott žvaní a je směšnej.
Ano, jen plebs mu to žere, protože jen plebs si plete nadání k něčemu s inteligencí jedince. Zdá se, že Gott ani z těch bohatých životních zkušenosti ke stáru nic patřičně nevytěžil, plácá blbosti . Gott je asi tak konspirátor jako Minařík.
Ježíšikriste, to jsou kecy.

subrosa1976
10. 04. 2016 13:58

Tedy Ty musíš být úplně na bednu! Gott je dle Tebe směšnej, ale ty víc, bavím se

amplituda
10. 04. 2016 11:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mixalca
10. 04. 2016 12:03

amplituda Tobě pěkně hrabe .

-bello-
10. 04. 2016 12:24

amp
byla jsem pozvaná na Gottův koncert ( zdarma samozřejmě )
nešla jsem.Nemám ho ráda, nikdy jsem neměla a jeho muzika je pro mě ztráta času.
A protože slušná jsem, neřeknu, že je hloupej, řeknu je lehce nedovzdělanej.Prsí se do všeho, ale způsobem takovým, že je jasný, jak málo mu to pálí.
Dávno jsem řekla, Gott i Gottová mají mít mluvčího nejen pro firmu, ale i v soukromí.Ale to by to nesměla být další blbka z nějaké UJAK

stekavka
10. 04. 2016 16:24

Váš syn je stejný blb jako vy a jeho vrstevníci.Palice vygumovaná,asi další sluníčkáři

ellenic
11. 04. 2016 09:57

amplituda Ty chodíš pro sedmnáctiletého syna do školy? Tak to je docela dobrý, co na to syn a jeho spolužáci? A ještě se jich vyptáváš? Co se divím Tvoje příspěvky odpovídají výši Tvého IQ .

-bello-
11. 04. 2016 11:51

ellenic
ty se s klukama a holkama nebavíš?

ellenic
10. 04. 2016 09:51

To se někdy stává, když je někdo populární a oblíbený, tak se tací jako je Daniel Veselý snaží do nich navážet . NeVážený pane Veselý, jste hlupák a jako hlupák jste se projevil. Je mi úplně jedno, jestli jste publicista, překladatel a kritik. Leckterý prodavač zeleniny mi bude sympatičtější ne Vy sám. Karlu Gottovi nesaháte ani po kotníky. Slyším o Vás poprvé a už jsem zhnusená tím, co jste si dovolil .

anka
10. 04. 2016 13:44

Ellenic - je to vas nazor - ale opravdu si myslite, ze by pan Gott by mel mluvit o politice do medii??? Opravdu si myslite, ze to co pan Gott rekl, ma nejaky smysl?? Pan Gott je nemocen, a mozek mu nepracuje tak jak by mel - to nemyslim zle - ale naopak kdyz se podivate na stare, nemocne lidi - to se stava velice casto. Pana Gotta omlouva to, ze je nemocen - a mozna diky panu Veselemu se ted bude drzet dale od medii. To ho ale mela drzet jeho manzelka.

ellenic
11. 04. 2016 10:02

anka Ano, je to můj názor. Hlavně respektuji to, že si nyní prochází nemocí a ještě se najdou lidé, tím nemyslím Vás, kteří se do něho hodně zvláštním způsobem až nelidsky navážejí. Podle toho potom také společnost vypadá. Zloba, nenávist, málokdo komu pomůže. Pokud vím, tak i jiní umělci se vyjadřují k politice. Mějte se hezky anka

bac-bum-bac
10. 04. 2016 09:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.