Seriál Drazí sousedé: Zastavili natáčení! Prohra s Ohnivým kuřetem? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Seriál Drazí sousedé: Zastavili natáčení! Prohra s Ohnivým kuřetem?

Konec, balíme krám! To si vyslechly Ivana Andrlová (55), Jana Krausová (62), Milan Šteindler (58) a další hvězdy nového seriálu Drazí sousedé. Televize Nova ze dne na den skončila s natáčením. Hercům zbyly jen oči pro pláč.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bobou
31. 03. 2016 12:18

Nehrál v tom náhodou i "velkohérec" z USA a "právdoláskař" Tříska? Pak se ani nemá cenu k seriálu vyjadřovat. Sami diváci dali tomuto odpadlíkovi stopku a to je dobře, tak snad sem již nepoleze a zůstane navždy tam ve své vysněné domovině. Vždyť stejně vypadá jak smrtka.

bac-bum-bac
31. 03. 2016 11:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
31. 03. 2016 10:58

Ono nejen seriál Drazí sousedé.Teď je takových rozjetých seriálů, že to je děs.Já sotva stačím sledovat Ordinaci a mám toho tak akorát.Ale zase chápu, že ti herci se nějak uživit musí.A Ohnivé kuře? Také dle mého názoru propadák č.2.Přijde mi, že teď hlavní náplní televizí je vařit, vařit, vařit a do toho ještě nějaké ty osobní šarvátky a pletichy.Jinak nic.Dost laciná zábava.

bac-bum-bac
31. 03. 2016 11:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

j.p.toman
31. 03. 2016 08:55

Drazí sousedé.... drahý špás.
Podle zničujících komentářů diváků hned po premiéře prvního dílu seriálu bylo jasné, že půjde o další NOVÁCKÝ humus. A další díly to potvrdily. Cožpak dramaturgie NOVY nepozná dopředu že takový scénář je lepší hned zahodit ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.