Rozohněný Troška: Ostrá kritika Českých lvů! Aby ne, jde o miliony korun! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Rozohněný Troška: Ostrá kritika Českých lvů! Aby ne, jde o miliony korun!

Konečně promluvil! Nad Českými lvy se režisérovi Zdeňku Troškovi (62) rok od roku stále víc zvedá žaludek.  Začalo to tím, že jeden z nejoblíbenějších českých režisérů vystoupil z Filmové akademie a teď nešetří kritikou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

kiwi65
14. 03. 2016 19:06

V jedný věci má Troška pravdu.Ty stupidity co získaly ceny jsou kapitola sama o sobě.Na druhou stranu natočit s neherci (Kterým zaplatí pár stovek) stejně stupidní sláta­ninu(­Kame­ňák),b­ýt ním tak někam zalezu a vůbec to neřeším.Co kdyby se ozvali všichni co mu hráli v těch jeho filmech a chtěli taky něco odsypat,mají na to nárok.To by byl asi pan bu.z.na mimo.

marcela47
14. 03. 2016 13:26

Svatadala Musím jen s Vámi souhlasit. To co odehrávalo v tomto filmu a mluva bylo něco otřesného. Ještě nejsem tak stará abych mnohé odsuzovala. Ale To byl hnus. Není divu, že nastavající generace mezi sebou neumí vůbec komunikovat bez vugárnosti.
Oni se vůbec bez slova kur va, pi.. neumí pozdravit. A co je nejhorší, že toto vládne i mezi děvčaty a možná někdy i horší než kluci. Bydlím nedaleko od gymnázia a když člověk tyto studenty poslouchá tak to je hnus. To je naše nastávající inteligence. Ale alespoň v takových filmech jako Kobry a úžovky mají vzor.

soorry
13. 03. 2016 20:51

to je tak se vším, podporují se blbé filmy, migranti aj. když takové zhovadilosti dostanou ocenění, točí další a k ničemu to není. Potěšily mě 3 lvi za pohádku, ta se povedla, Issová, Bydžovská, ty to zahrály perfektně, Remundová, to jako bych viděla její mámu.

svatadala
13. 03. 2016 18:18

Ani se p. Troškovi nedivím, co je to za porotu, že vybere takové hnusy a zvítězí film Kobry a užovky, nebo obráceně. Včera to dávali v televizi a po 10 min se to musí vypnout, protože takovou plejáda hnusu a sprostoty normální člověk nevydejchá. Slušné byly jen spojky ve větě, navíc koukat na alkoholičku jak ve filmu tak v životě na Šulcovou, no opravdu na zvracení. Asi se v té porotě zbláznili nebo si tím léčí mindráky a potřebují k tomu podobný hnus. Stejné jako když vyhrál Hořící keř o Palachovi, ale do kina na to nikdo nešel, proč taky.

soorry
13. 03. 2016 20:55

to je pro inteligenci, a fajnšmekry, , pro nás obyčejné je to těžký kalibr, radši střelené báby z Babovřesk.

gurke
13. 03. 2016 18:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

defakto
13. 03. 2016 16:16

... nejsem žádný znalec , nevím co se děje v zákulisí Českého lva , vím jen , že na současné filmy které dokonce získavají ceny se ani při nejlepší vůli nedá dívat !!!
... nemá to hlavu ani patu , je tam hlavně agrese a sprosté slova , ten kdo se dodívá do konce, už to nikdy víc nechce vidět !

lihocech
13. 03. 2016 11:57

To je jasný, hlupáků, co volí Zemana a Babiše, chodí na Trošku a čumí na Ordinaci a čtou AHA! a Blesk je tady hodně. Bohužel 😒

jiriforman
13. 03. 2016 13:06

Zdá se mi, že právě Zlatými lvy oceňované filmy jsou mířeny především na Zemanovy voliče. Jasným příkladem toho je film Kobry a užovky. Tolik sprostých slov jako v tomto filmu snad ani z Hradu ještě nezaznělo. V první třetině jsem to utnul a raději si pustil Troškovu pohádku a už se těším na Ulici a Ordinaci. To jsou proti tomuhle oceněném braku doslova filmové a televizní skvosty.

fortun
13. 03. 2016 13:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
14. 03. 2016 13:37

fortun
jsi blb, i já mám přečtené Bratry Karamazovy, Idiota, Zločin a trest, a nejen tohle, i Tolstého, Turgeněva atd.A nejen ruskou literaturu.Fakt to myslíš vážně, že je dobrý, že tato generace skončila u komiksů jak amíci a Francie a Němci a poviná četba je o Havlovi a sem tam historie??

ararat
14. 03. 2016 21:59

intelektuální mrdlino a velkou vlasteneckou válku jsi taky četla?
Marxe a ještě nám řekni,že jsi studovala VUML.

-bello-
16. 03. 2016 13:24

arart
dycky, dycynky : Velká vlastenecká válka.
Velká s velkým V.

ararat
17. 03. 2016 07:40

Marfušo ano píše se to z velkým písmenem,a předpokládám,že jsi tím objevila Ameriku
jenže ty neumíš napsat číslo miliónu,pro tvou informací .
7000 000,je jen shluk číslic a píše se to 7 000 000.
No příroda se na tobě hezky vyřádila,někde udělala chybu v tvém případě.

ararat
17. 03. 2016 07:46


Marfušo, a neprzní mi nick jsem Ararat a nikoliv arart.Kapišto?

cukrenka
13. 03. 2016 15:14

Vybírat si menší zlo, znamená tuhle úroveń fakticky podporovat. A u voleb to je nápodobně. Vypírat mozek si nenechám a zvykat si nebudu. S tím se totiž u občana jaksi počítá....

mekanik
13. 03. 2016 15:52

lihocech-na co si to tady hraješ ty kriple?

lihocech
13. 03. 2016 15:55

Jsi se poznal, co, ty hovado? 😂

mekanik
13. 03. 2016 19:40

lihokripl-hovado je tvuj fotr a máma černá kuwa no a tak z toho jsi vznikl ty debile

lihocech
14. 03. 2016 00:26

Ústecký kraj tipuju 💩

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.