Kerestešová (31) má problém aneb role v Ordinaci v ohrožení! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Kerestešová (31) má problém aneb role v Ordinaci v ohrožení!

Nekonečný seriál Ordinace v růžové zahradě čeká další posila. Už brzy se herecký tým doplní hvězda seriálu Vyprávěj Andrea Kerestešová (31). Má ale zásadní problém…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

koko61
10. 03. 2016 16:17

Proč se neustále dosazují do českých seriálů slovenské lůzy, které neumějí ani česky promluvit. To je hrozný, v dnešní době není jediný český film nebo seriál, aby v tom nebyl obsazený někdo ze slovače. Hrůza!!! Na slovači by si o ně nikdo ani kolo neopřel, tak chtějí udělat díru v Čechách. Už kdysi o tom mluvil Karel Šíp v Tý Tý a měl pravdu. Copak nemáme dost svých českých hereček? A to není jenom v televizi, to je v našich bankách, nemocnicích, prodejnách, benzinových pump, ve školství. Ať vlezu, kam vlezu, všude se na mě chrlí slovakia. No jo Babiš pocházející ze slovače tady musí mít oporu, já zapomněla.

fizi
15. 04. 2016 15:09

Koko,ty jsi ale blbý vemeno!!!

rejpalova
07. 06. 2016 14:29

máš pravdu a já jsem ráda,že s tímto názorem nejsem sama. českýho herce by na slovači mezi sebe nepustili ani náhodou ani kdyby mluvil slovensky. jsou jak vši v kožichu se jich nezbavíš ....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.