Vlastimil Brodský (†81) by měl radost: Velké usmíření v rodině! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vlastimil Brodský (†81) by měl radost: Velké usmíření v rodině!

Zakopali válečnou sekeru. Zlá slova, která mezi Terezou (47) a Markem (56) Brodskými padla, jsou zapomenuta. A pomohl k tomu jejich zesnulý tatínek Vlastimil Brodský (†81).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

amplituda
04. 02. 2016 09:13

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Thyronx
04. 02. 2016 02:34

Ano, najdou se i rasisti, i totální idioti jako ta nepovedená "amplituda".
Bróďa byl především vynikající herec, a člověk jako takový. Ano většina starých a fantastických herců, umělců všeho druhu byli Židé. A židé byli chráněni přímo i lrály už za středověku. Požívali tohoto práva už za Přemyslovců.
Stejně jako Miloš Kopecký, Filipovský, a další a další až po dnešní. Vždyť Praha byla skoro celá židovská a je tu po nich stále mnoho památek.
Bróďa spáchal sebevraždu a je to škoda, mohl tu ještě dlouho být a hrát. Jejich dílo je nezničitelné. Dnešní herci dokonce i na ND jsou jen odvar, nicky nuly toho co mělo výsadu hrát v ND za totality. Stačí se podívat na současnou filmovou tvorbu která je jen k pláči a ve světě neznamená doslova nic.

amplituda
03. 02. 2016 19:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
03. 02. 2016 16:25

Brodsky se nikdy o deti a ani o rodinu nestaral.Jeho kariera byla vzdy dulezitejsi.Kdyz byl stary a nemocny,tak zacal dolejzat za detma.Ted,co se deje, je totalne fuk.Deti jsou studene a egoisticke,jako byl on sam.

Thyronx
04. 02. 2016 02:37

ani já se o své děti nestarám. Jeden chodil za školu až propadl, a dcera nepracuje a žije na dluhy. Exekutoři jim sebrali všechno co měli.
Tak takové děti nepodporuji. Syna jsem vyhnal z domu v jeho 16ti letech, dceru později. Jak si zařídili život, takový ho mají. Já vím že v Česku se podporují děti rodiči až do úplné likvidace a smrti. Pak teprve přijde realita.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.