Policisté ubili bezdomovce! Co je čeká? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Policisté ubili bezdomovce! Co je čeká?

Za ubití bezdomovce Julia P. (†57) poslal soud v Plzni policisty Jana Pergla (27) a Lukáše Zahradníka (28) na osm let do vězení. Incident se odehrál v říjnu 2013 v Plzni v osadě bezdomovců.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ppadys13
17. 11. 2016 12:53

dal bych ***ům doživotí.

-bello-
27. 01. 2016 18:23

Byly doby, kdy jsem je litovala a dávala jim peníze.
Většina z nich ožrale vykládá, jak za to, že jsou na dlažbě můžou komunisti.Těch bezdomovců, co se z toho chtějí dostat je málo a bohužel moc jim v tom stát nepomáhá.
Těm ze skládek a z nočních pomočených a zasvrabených tramvají mám jen jedno:
Nakopat a vyhnat za město!!!!!

jardavozembouch
27. 01. 2016 12:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
27. 01. 2016 13:43

Pokud svědčili bezdomovci tak je to jasný,Jedna banda.

andula1
27. 01. 2016 11:54

Co po těch fízlech chcete, oni mají nás chránit a pomáhat a chovají se jako dobytek prvotřídní.
Fuj .....
Zasložili by si to stejné,aby někdo udělal jim,jsou to z.rdi

marlen5
27. 01. 2016 07:28

Zbabělci...odvedou si bezmocného člověka stranou a v početní převaze zaútočí - surově, bezcitně. Předpokládám, že tito "strážci zákona" museli absolvovat psychotesty...jak je možné, že neodhalily jejich sklony k násilí, neovladatelnost jejich chování a ti dva mohli pracovat u Policie. Tak mě jen napadá, že je vlastně velké štěstí, že nepoužili zbraň. Není uložený trest příliš nízký?

jity
27. 01. 2016 10:41

Ten ubitý údajně bydlíval na ubytovně a byly s ním jen problémy. Ti policisté tvrdí, že se ho nedotli, kdo ho tedy zbil, byli to opravdu oni? Možná ano, ale to je neomlouvá, že to byl hajzlík.

va45
27. 01. 2016 13:41

Mě osobně začínají bezdomovci taky štvát.Hlavně ty co nemají. zájem se napravit napíši s nimi dva zážitky.Šel jsem si na úřad vyměnit OP protože už jeho platnost končila.Sedl si vedle mě bezdomovec který doslova smrděl jako žumpa.Hned se ten strašný smrad rozšířil po celé čekárně.Jak k tomu přijde občan,když to musí čuchat a on jediný tím diskriminuje plno lidí.Druhý zážitek.Stáli jsme na autobus.Stala tam s námi asi 70 l paní.Bylo na ni vidět,že je to inteligentní a slušná paní.Prostě v jejím věku dáma.Přišel k ní opilí bezdomovec opět špinavý a smradlavý jako prase. Tak asi kolem čtyřicítky. Začal po ni žebrat peníze.Viditelně se paní ho asi bála tak mu řekla,že nemá žádné peníze.Jeho odpověď byla a co máš ty p..o.?Měl jsem sto chuť mu rozbít hubu za tu paní.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.