Rocker Aleš Brichta (56): Kolaps organismu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Rocker Aleš Brichta (56): Kolaps organismu!

Nový rok pro něj nezačal vůbec dobře! Aleši Brichtovi (56) se v noci na včerejšek udělalo zle, a tak ho přítelkyně Joanna odvezla do Všeobecné fakultní nemocnice v Praze na Karlově náměstí.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

amplituda
08. 01. 2016 01:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
06. 01. 2016 23:30

toto napsal A.B. na svém fb-ahači zase jste v perdeli
Ales Brichta
12 hod ·
Já už se musím fakt chechtat. Dnešní bulvár píše, že jsem skončil v noci v nemocnici s kolapsem organismu a Johanka mě tam musela odvézt. Sedí vedle mě a chechtá se, protože nemá ani řidičák. Byl jsem si jen dopoledne u doktora pro potvrzení na zbroják. Takže prosím opravdu věřte všemu, co o mně kde napíšou

ivoadler
06. 01. 2016 15:11

Brichta je dementní antikomunista a podle toho se i chová.

rockshock
06. 01. 2016 11:50

Co je to za pitomost? Včera jsem byl dopoledne u doktora jen pro potvrzení a Johanka ani nemá řidičák. A měl jsem na vodítku ledního medvěda půjčenýho od vašeho šéfredaktora

lydyna
06. 01. 2016 10:40

Jak se sebou pan Brichta zachazi, tak jeho zdravi schazi. To musi mit ta pritelkyne zaludek na neco takoveho.

nyxx
06. 01. 2016 10:28

Rejžek je akorát ten pravej, kterej by mohl tak ostatní kritizovat. Je to chlap plnej nenávisti ke všemu a ke všem, ten se jednou tím nepřátelstvím k lidem zalkne.

eisenbieger
06. 01. 2016 06:55

Tezkej svazak , uz jen jak se prezentoval na politicky pisni v Sokolove za bolsevika jak jsem cetl od Rejzka . Ze se o takovych nul vubec pise .

bluedream
06. 01. 2016 10:31

Hovadina. Jen Rejžkův jedovatý plivanec, Brichta žádnej svazák nebyl, a už vůbec ne těžkej. Rejžek jen nadává všem, kdo jsou proti imigrantům po facebooku. Brichta není sám, Rejžek vždy večer a v noci do sebe patrně něco naleje a už jede a píše sprostoty všem, většinou do soukromé pošty a pak si zbaběle hned ty lidi zablokuje, aby mu nemohli odpovědět. Proč takového ..... tady papouškuješ?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.