Zpověď Jana Neckáře (66): Proč byl nemilované dítě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Zpověď Jana Neckáře (66): Proč byl nemilované dítě!

Jan Neckář měl k hudbě blízko díky tomu, že starší bratr Václav Neckář zpíval a hrál na kytaru. Přesto ale se mu ze strany otce nedostávalo tolik lásky jako Václavovi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

genicon
25. 12. 2015 20:55

Vaškovi zemřela manželka.
No, upřímně, proč si neudělat malý promo, viď Jeníčku.

bohatypoodnikatel
26. 12. 2015 12:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

valesovavera
25. 12. 2015 19:42

Nic si z toho nedělejte mně moje maminka taky moc nemusela.Vždy byla nejoblibenější pros.sestra.Já jjsem nejmladší .

sugarbitter
25. 12. 2015 13:16

Všichni žádáme naprostou spravedlnoast. A chceme ji všude. Ale málokdo je jí opravdu schopen, jelikož to není vždy jednoduché a nemusí jít vždy o tlaky nebo uplácení, ale povaha děrtí je různá a i přístup by měl být odlišný. Pochopí to ale dítě ve svém věku? To sotva a nepochopí to ještě ani v pubertě, možná v dospělosti....A to asi také ne vždy, jelikož možná nebude nikdy natolik duc*** vyzrálé, aby pochopilo "proč", to a to bylo. Možná není ani chuť , či čas se tím zabývat, a tak se zjednodušuje. Někdy jsou sourozenci dva odlišní lidé a stejná výchova by spíše škodila/ jednomu určitě/

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.