Evropa v šoku! Mobily uprchlíků jsou plné uřezaných hlav! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Evropa v šoku! Mobily uprchlíků jsou plné uřezaných hlav!

Evropu momentálně trápí nervozita z přílivu uprchlíků a zároveň strach z teroristických útoků. Zklidnění nervózní situace rozhodně nepomůže objev, který učinila norská policie.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
17. 12. 2015 11:24

Už to vidím v Německu, jak se včlení .V marketu u kasy několikrát za den praští kobereček na zem, fronta nefronta Alláh je přednější.
A vepřový a chlast se jejich kasou neprotlačí

vfberan
16. 12. 2015 17:14

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=2i4w­hA22k2E
stojí za zhlédnutí (české titulky) v minulosti ěžedal islám část Evropy, z hlav stavěli věže, za kterými nebyl vidt jezděc na koni.

-bello-
15. 12. 2015 23:52

Celý Západ věděl, že nebylo možné kontrolovat tuhle homo masu. Vojáci odhadují 20 % IS.Mě děsně rozčiluje drzost , s jakou nám " Západní EU " diktuje .. vy budete bez keců řešit problém, na který jsme si my zadělali před mnoha mnoha lety " a nevyskakujte si, " Východní EU " včetně vás v ČR nemá u nás hlas ani poradní

-bello-
15. 12. 2015 23:54

P.S.
A jak jsem tak naštvaná, lítaly mi v komentu uvozovky tak, že se v tom sama nevyznám

joynkaa
15. 12. 2015 21:07

No to je teda nečekané. Jsem v totálním šoku. Islamisté nepřišli do Evropy mírumilovně spolužít s křesťany? Tak to se fakt DIVÍM.

bohatypoodnikatel
15. 12. 2015 21:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

kaluze
15. 12. 2015 14:11

hrozné.a tohle smetí se cpe do Evropy v jejich státech se moc vsichni nudili,tak vymysleli takové hnusoty,jen aby meli pres den co delat.je mi z nich spatne.At vsichni táhnou do pekel

stellastella
15. 12. 2015 14:08

HejHej, souhlasím. Muslimové jsou zvyklí chodit do Mekky, je jim fuk, kde své náboženství vyznávají. Co je ale blbé, že budou nutit do jejich smýšlení časem všechny kolem.

hejhej
15. 12. 2015 13:25

Vyznávači koránu - muslimové jsou všichni stejní. Primitivní násilníci, kteří ve jménu Alláha vraždí, znásilňují ženy, děvčata, Ti se nikdy nezmění, mají to ve svých kebulích zakódované. Muslimové do civilizované Evropy nepatří !!!!!!!
Oni pohrdají lidmi jiného vyznání a ateisty, my budeme opovrhovat muslimy. Jinak to ani nepůjde.
Bhužel, oni se množí jako potkani, Evropu čeká zánik.

amplituda
15. 12. 2015 12:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.