Věčný pankáč Fanánek (49): Ať skončí Vánoce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Věčný pankáč Fanánek (49): Ať skončí Vánoce!

Zpěvák skupiny Tři sestry a uznávaný textař Lou Fanánek Hagen, který příští rok oslaví padesáté narozeniny, začal žít nový život. Rozvedl se a z milované Prahy, respektive Jevan, kde dlouhá léta bydlel, se odstěhoval do roubenky v Krkonoších.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ellenic
13. 12. 2015 12:12

Tyhle chytré řeči mám nejraději . Já si bez Vánoc neumím život prostě představit. Pouštíme si hudbu, koledy, napeču cukroví a potom už se jen těším na své blízké a příjemné posezení . Vánoce nejsou pro mne konzumním svátkem s horou dárků, jídla, ale o vzájemnosti, o rozzářených dětských očí u krásně nazdobeného rozsvíceného stromku. Každý ať si dělá co chce, ať se dají Ti, co nemusí Vánoce třeba k Jehovistům, oni Vánoce nedrží .

sugarbitter
13. 12. 2015 10:08

Současný paskvil Vánoc by měl skončit.....jelikož takto pojímané křesťanské svátky byli ateisty totálně znehodnoceny konzumem a přejídáním.

adelaaaa
13. 12. 2015 10:16

Souhlasím, i Fanánek má pravdu.

jity
13. 12. 2015 12:31

Blbost nikdo nikoho nenutí se přejídat. Vánoce jsou jaké si je udělá každý a přejídají se i věřící, to jsou keci, svádět to na ateisty.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.