Tydýt Lukáš Pavlásek: Obohatil jsem svět o nový taneční styl! Válcuje StarDance a nad kritikou jen mává rukou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Tydýt Lukáš Pavlásek: Obohatil jsem svět o nový taneční styl! Válcuje StarDance a nad kritikou jen mává rukou!

Jednou větou dokáže rozesmát půlku národa, ta druhá mu úspěch nepřeje. Lukáš Pavlásek (37), který zatím došel do osmého kola, je považován za největší dřevo v historii StarDance. I když působí jako bavič taneční soutěže, ve skutečnosti je prý velký samotář, který si jen plní své dětské sny. Krůček po krůčku se dostává až na vrchol. Dokonce prožívá i životní etapu plnou zamilovanosti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

20tina12
05. 12. 2015 22:22

Všechny takovéto soutě že jsou k ...
Superstar, Česko....a ta porota to je humáč!!!!

frannes
05. 12. 2015 18:04

je to škoda nechat tradiční a známou soutěž takto devalvovat , to už by klidně mohli šlapat zelí nebo se válet v blátě. No a Prima kromě filmů je pro mne země zapovězená , perly jako Kdo je kdo??? , Partička a podobné včetně arogantního Krause ,mne nelákají. To už soutěž Master Chef má alespoň trochu úroveň , aktéři mají možnost růst a chyba znamená vyřazení. Podle mne model s hlasováním diváků je jen zástěrka pro byznys firem zprostředkujících SMS v hlasování ,kromě 4 porotců by třeba v porotě Star Dance mohli být minulí vítězové (amatér plus profesionál) tak 17-25 a přímo by hlasovali v sálu , rozhodnutí by mělo určitě větší váhu než popularita nějakého komika táhnoucí hlasy za výsměch tanečních čísel.

zadnice
05. 12. 2015 10:44

Tato "soutěž" je k ničemu, stejně tak jako "prostřeno" např. tento týden. Vůl si klidně dovolí včera sobecky dát 1 bod!!! A TV Prima nic!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!! A je to skoro každý týden kdy někdo pro peníze poškozuje vědomě ostatní naprosto bez skrupulí. Už se nedívám.

alfin
05. 12. 2015 08:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mirkazam
05. 12. 2015 06:30

Kdy už ten kašpar vypadne ?? Je trapný,a k smíchu už vůbec !!! Ti, co mu posílají hlasy si zřejmě myslí jak jsou originální,ale ta soutěž je o tanci,a ne o klauniádě !!!

reiner
05. 12. 2015 11:39

Prý "jednou větou rozesměje půlku národa" ...., to snad ten redaktor nemyslel vážně. SMS pro něj shání stejný "komik" Ruda z Ostravy.

mirkazam
06. 12. 2015 07:59

A ten Ruda je stejný kašpar jako ten Pavlásek.Pokleslý trapný humor....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.