Zpověď nemocného Gotta (76): Padají mi vlasy, vše mě bolí... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zpověď nemocného Gotta (76): Padají mi vlasy, vše mě bolí...

Trpí, ale bojuje! S rakovinou míznách uzlin bojující Karel Gott (76) dal velmi otevřený rozhovor nejčtenějšímu německému deníku Bild, v němž se mimo jiné svěřil, že mu kvůli chemoterapiím začaly vypadávat vlasy a že má velké bolesti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hamburg1234
03. 12. 2015 21:45

Vždy něco zkopírujte z jednoho článku a dokážete o tom psát týden připadá mi to vůči panu gottovi ubohý. V Německu se napíše jednou a dal to nerozebiraji a čekají na další nové informace. Jen v Čechách se píše to samé dokola. Nechte ho konečně v klidu. Karle přeji vám pevné zdraví. Vy to zvládnete

sugarbitter
03. 12. 2015 14:59

on je lepší v ži otě jakýsi koimpromis mezi profesí a osobním životem, ale každý to nesvede, a v sedmdesátce je pozdě. Ivance málokdo věří, a že je v nemocnici x hodin ale vůbec neznamená upřímný a kvalitní vztah. Znala jsem jednu dámu ,která též takto pobývala u lůžka svého manžela, ale byla to komedie,úlitba,ke které byly nějaké důvody a ve své podstatě jen ukrývaný egoismus a velká sebeláska.

-bello-
03. 12. 2015 11:46

Gott je slavný, ví to o sobě a taky ví, že se tedy o němu mluvit bude.
To co tady píšou neřekl nám Gott nám, nýbrž německému Bildu a to je bulvární časopis jako AHA.
A všímám si, že AHA to samý už opisuje po druhý.
Nezdá se mi, že by Gotta někdo pronás­ledo­val.Pos­lední min. 3 roky zahlcovala tahle rodina média kdejakou kravinou , a kdyby teď o něj média ani nezavadila, tak by byla rodina uražená a nezájmem.Kromě toho má Gott fanynky a fandy a ti informace chtějí!Ne , že ne!
--------
kadlicek :
Hála, král swingu a jazzu , je pro mě lepší muzika a úžasnější hlas s úžasným rozsahem a barvou
Jenže Gott je komerční popík, Hála byl fajnšmekr pro užší skupinu lidí.

mekanik
03. 12. 2015 11:53

bel

-bello-
03. 12. 2015 13:24

mek

bohatypoodnikatel
03. 12. 2015 23:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 12. 2015 01:36

bohatymrdnikate
tak to zase kecáč o Hálovi, to je blbost.S Tondou Gondolánem souhlasím / osobně s naší rodinou se znali i s Františkem tak o tom něco vím, Drobnýho bych do toho nepletla .
Nesrovnáváme generačně, tak nevím co do toho pleteš Slováčka ml. , pleteš hrušky s jabkama, nevíš ani tu belu

bohatypoodnikatel
04. 12. 2015 01:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
04. 12. 2015 12:37

bohatymrdnikate

nejsi žádný znalec, jdi do háje!A dál připomínám, nedělo se tady generačaní srovnávání, to jsi mimo mísu. To sem klidně prsklni ke srovnání Sinatru, nebo Lady Day, nebo Ettu.
Končím, experte

6010
03. 12. 2015 09:45

Karle vydržte, jsme s Vámi. A některé ty příspěvky viz kadlicek a spol. neberte vážně.Jsou to ubožáčci, řekla bych, že ti jsou na tom mnohem hůř než Vy. Vy se z toho dostanete, ale oni ne.Oni v tom marazmu zůstanou, jsou to nešťastníci.Tak hlavu vzhůru a bojujte.Modlíme se za Vás dnes a denně.

kadlicek
03. 12. 2015 09:36

No tak pane mistře budete holt trochu vypadat jako Karel Hála,... jenom on zpíval trochu líp než Vy...

mekanik
03. 12. 2015 10:05

kadlicek-ty jsi blbej jak půlnoční kovboj

svatadala
03. 12. 2015 07:35

Mistře, máme Vás rádi a držíme palce. Buďte statečný, má to tak každý, kdo prodělal chemoterapii. Bolí celé tělo, vypadají vlasy, ale věřte, je to dočasné, je znát, že léčba zabírá. Můj otec prošel něčím podobným a dnes je v pořádku, vlasy zase rostou a jak husté. Váha se vrátila na původní, vše mu chutná, nic ho nebolí, výsledky na kontrolách má zase suprové a zase se raduje ze života. VYDRŽTE ZASE BUDE DOBŘE

smazan_20160509
03. 12. 2015 05:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
03. 12. 2015 10:53

teri ano, je to nedůstojné staréhjo pána takto denně pronásledovat v jeho nemoci. Snad potřebuje on i jeho rodina klid na léčbu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.