Karel Gott převzal 40. Slavíka, ale... Zásadní porušení zákazu lékařů! 7 nebezpečných momentů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Karel Gott převzal 40. Slavíka, ale... Zásadní porušení zákazu lékařů! 7 nebezpečných momentů!

Obrovské zdravotní riziko podstoupil na 50. ročníku slavnostního udílení cen Český slavík Mattoni 2015 Karel Gott (76) bojující s rakovinou mízních uzlin. Srdce ale převážilo na miskách vah starosti o zdraví! Jeho lékaři ho varovali a jejich obavy byly potvrzeny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

soltero1
30. 11. 2015 20:35

Ivano, ses trapna. Tvuj zivot je jedna velka blamaz. Kdy konecne priznas, kdo je biologickym otcem tve dcery Nelly?? Je mu dost podobna.

DutchSchulz
30. 11. 2015 13:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

6010
30. 11. 2015 12:34

Bylo to jeho rozhodnutí, řídil se srdcem, né rozumem a nevpustil do sebe strach.Nakonec díky němu bylo alespoň zakončení Českého slavíka důstojné a dojemné.Takoví lidé, jako je pan Gott , těch je jako šafránu.Proto o něho máme velký strach.S ním odejde slušnost, lidskost,ohromný talent a radost.Ano, on lidem rozdává již X let radost.Karle vydržte ještě alespoň do té stovky.Přejeme brzké uzdravení.

va45
30. 11. 2015 12:40

S tím talentem bych až tak nepřeháněl.Měli jsme a máme hodně zpěváků co mají takový rozsah hlasu jako Karel Gott.Praha se tenkrát rozhodla,že udělá zpěváka Československé republiky Gotta tak ho udělala.

ararat
01. 12. 2015 08:34

va45
30. 11. 2015 12:34

Karel Gott nikdy nebyl můj šálek kávy tak ho nebudu hodnotit jako zpěváka ale člověka a tatínka 4 dcer a dvou vnuků.Protože mě jedna část rodiny vymřela na rakovinu tak můžu hodnotit co je rakovina za zrůdnou nemoc a co udělá se člověkem.Pan Gott je opravdu borec.Přesvědčil jsem se,že lidí si opravdu váží.Moc bych mu přál aby se uzdravil ne pro lidi ale prom své děti a vnuky.

mandat
30. 11. 2015 12:30

Je to vsechno komedie.Zadneho Slavika by si nezaslouzil.15 let nezpiva na zivo.Proflakuje,co se da.Tohle byla saskrana prvni tridy.

6010
30. 11. 2015 12:37

K mandatu . Ale jdi ty rozumprde.Ty budeš nějaký zapšklý a nepřející člověk, viď? Zkus se sebou něco udělat,prosím.

zzapp
30. 11. 2015 22:01

6010...prd jsi možná ty. .../// mandat má pravdu, resp. já s ním souhlasím. Šaškárna je to, celý slavný" Slavík", soutěž české pop music..?. Gott má svůj věk, své onemoc­nění,­..res­pektu­jeme, budiž mu vyléčení přáno.... Ae není žádná hvězda českého národa, hlas má dobrej, ale nebýt komoušů a železné opony,, nežil by si jako prase v žitě na umetené cestě, kde není ani kamínek. Venku by si vydělal tak leda na "slanou vodu", v konku­renci­.../n­epočí­tám DDR fan club a Binne Maja....

stekajicikocka
30. 11. 2015 11:25

Bylo jisté, že když bude jen trochu v jeho silách, tak přijde.. Bála jsem se spíše, že zkolabuje.Vynechme už kritiku, on sám si je všeho vědom. Nyní ale zůstal věrný sám sobě, a za to si ten potlesk i zasloužil.

robin5
30. 11. 2015 11:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

danyka
30. 11. 2015 11:16

Pan Karel Gott nezklamal. Bála jsem se, že nepřijde... teď se bojím, jestli jeho účast v sále nebude mít následky. Zároveň věřím, že všechno dobře dopadne. Držím Gottovým palce a modlím se za ně. Bohužel víc dělat nemůžu než se modlit a věřit v dobrý konec nemoci.

zzapp
30. 11. 2015 22:03

danyka.... se modli... když už jsi přestála to trauma, zda KG bez následků přestojí svou účast v sále..... Srdíčkářko.

-bello-
30. 11. 2015 10:38

Říkala jsem, že si tam dojede, proč by nedojel?
Riziko, že ho nakazí v nemocnici je taky.Personál se převáží denně v tramvaji a tam jsou víc nemocní a prskající lidi, než na gala večeru.
Dobře udělal, protože euforie toho večera je balzám na léčbu.
Viděla jsem někde obr. Gotta a jeho Ivanky.Z té se stala ještě větší kobyla.Ta jen kvete.Tváře už má tak nafouklé botoxem že je z ní stejný sysel jak Zagorka.
když já mám starost, lítnou moje pracně nabytá kila dolů a hned tak je nenaberu.U ní je to nějak naopak
Gottovi přeju, aby to ustál ( tu nemoc) Slavík je pro mě trapárna, samozřejmě

bac-bum-bac
30. 11. 2015 10:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
30. 11. 2015 12:45

Já to vidím jinak.Loučení.

bibijana
30. 11. 2015 10:30

Lékaři onkologickým pacientům ale taky zdůrazňují, jak je důležitá psychika.Já jsem naprosto předpokládala,že se pan Gott předání zúčastní,taky jsem to v diskuzi napsala.Kontakt s publikem je pro umělce droga,která je nabíjí energií.Má nádherný zážitek,ze kterého bude čerpat,až mu bude nejhůř.Já mu to naprosto schaluji,riziku infekcí se dá zabránit,kontakt s lidmi byl krátkodobý a minimální.Je to excelentní člověk,má vybrané chování a tím,jak statečně zvládá nemoc,dává příklad i ostatním nemocným.Škoda,že si můj příspěvek nepřečte.Zlatý Slavík bez něho bude nezáživný a nudný,protože další nominovaní i ocenění zpěváci moc kvality nena­bízí­.Onko­logic­ké onemocnění-to je jenom o štěstí.Tak ať Vám to vyjde,pane Gotte,tak, jako zatím mně.

DutchSchulz
30. 11. 2015 11:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
30. 11. 2015 18:47

znám to jinak

Chytilová jednou mluvila o tom , jak ženský jsou energie plný, ale často vyčerpaný a co všechno musí zvládnout a že přecházejí nemoci , zatímco chlap že nic moc v životě neřeší, každou rýmu vyleží a pak najednou zdechne a ženská ho přežije

zzapp
30. 11. 2015 22:07

bibi... Tvůj příspěvek si asi pan Gott opravdu nepřečte. Měla jsi mu napsat, aby se zúčastnil s rouškou, ... aby ten příští Zlatý Slavík bez něho nebyl nezáživný a nudný,...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.