Ivana Chřibková (34) si plní své sny. Pracovat v televizi a stát se spisovatelkou. Jak to dokázala? "Pokusila jsem se o sebevraždu. A to mi změnilo život!" | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ivana Chřibková (34) si plní své sny. Pracovat v televizi a stát se spisovatelkou. Jak to dokázala? "Pokusila jsem se o sebevraždu. A to mi změnilo život!"

Cílevědomější a odhodlanější ženu bychom hledali jen stěží. Aby pomohla lidem v nouzi, účastnila se mnoha charitativních projektů. Když si usmyslela, že chce pracovat v televizi, přestěhovala se do Prahy a záhy získala zaměstnání na Nově. Nedávno si Ivana Chřibková (34) splnila dětský sen. Chtěla napsat knihu, a tak obětovala svou slibně se rozvíjející novinářskou kariéru a přesídlila do Španělska. Po dvou letech nepřetržité práce jí tak říjnu vyšla první novela Suchý hadr na dně mořském. Začínající spisovatelka je zkrátka jedinečným příkladem toho, že když se chce, jde opravdu všechno. Na počátku ale byla jedna tvrdá zkušenost…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.