Neradostná vyhlídka Romana Vojtka: Na Vánoce bude... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Neradostná vyhlídka Romana Vojtka: Na Vánoce bude...

Tyhle Vánoce budou pro herce, zpěváka a tanečníka Romana Vojtka (43) jedny z nejsmutnějších. Dvojnásobný tatínek zůstane na Štědrý den bez svých potomků.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lalia
25. 11. 2015 14:23

Nejlepší by bylo,kdyby Štědrý den a večer prožili dohromady,pokud nemají už jiné protějšky.Pro děti by to bylo nesmírně důležité.Když spolu dobře vycházejí,tak proč ne ?

defakto
25. 11. 2015 14:18

.... co si nadrobil , to má ! ....Vojtek si své rodiny nevážil , tak at ted neblije do bulváru že bude na vánoce bez svých dětí ! ... celý se mi sprotivil , mogor jeden .

antonuis.j
25. 11. 2015 09:09

Proč by měl Roman >spolehlivě< vysvětlovat bulváru? Je to jeho věc, a i když je hrůza opustit ženu před porodem, asi se něco stát muselo, že to řešil takhle, a je to jen jejich věc. Jenže bulváržumpa má vztek, že nemají info.

mekanik
25. 11. 2015 09:48

na tvý kydy není nikdo zvědavej ožralá ararat jdi něco dělat a nechlastej

antonuis.j
25. 11. 2015 16:41

Paráda, už je to tu - jako vždy - bellmek se přepnula do nicku mekanik a sprostou povahu odhalila, stará bréca uklízečka z fitka. Jako bella si hraje na slušnou a vzdělanou, ale coby mekanik ukáže své pravé já, paranoidní zablešená stařena - sprostá zlá nenávistná povaha a nemocná bába, co si vylhala lásku na bulvárním fóru. Pokračuj, bláznivá babko. Dělej,, pacientko, je to sranda.

mekanikk
25. 11. 2015 19:41

myslíš, že z těch tvejch zvratků je tady někdo odvázanej? Věř a doufej BELMEKU Hraj dál divadlo o lásce na bulvárním fóru je to perdel.
bel

kolemdokola
25. 11. 2015 08:06

K vojenskému incidentu se odpoledne vyjádřil ruský prezident Vladimír Putin. "Dnešní ztráta je bodnutí do zad od kompliců teroristů. Jinak to prostě nemohu nazvat. Je zcela očividné, že náš letoun turecké území nijak neohrozil. Byl na misi, jejímž cílem je zlikvidovat mezinárodní teroristy operující v oblasti, z nichž někteří pocházejí z Ruska," uvedl Putin.

lepo
25. 11. 2015 05:52

No - Vánoce?! Zajímavé téma! Nevím jestli bychom je doma měli rádi, kdybychom si už hodně dávno neřekli, že se nenecháme "semlít" a vtáhnout do materialistické masáže a honby za dárky a uklizeným domem. Dárky kupujeme průběžně a uklízíme pravidelně. Včera jsme slyšeli Petru Janů jak říkala, že je nemá ráda. Potěšilo mě, že se nestyděla za svůj názor a řekla ho otevřeně .. Je to takové povinné rodinné štěstí, pohoda a štědrost. Myslím si, že tam kde to není přes rok, tam to datum 24. 12. ze země "nevydupe". A co VY?? Napište svůj názor

20tina12
25. 11. 2015 06:56

honzina
25. 11. 2015 07:33

S uklízením a dárky to mám stejně jako vy, uklízím pravidelně a kupujeme si to co potřebujeme v tu chvíli a nečekáme na Vánoce, ale i přesto je miluji. Mám ráda tu atmosféru, voňavé svíčky, cukroví, pohádky, klid. Nazdobím celý dům a já se tím úplně vyžívám, všem se to zatím líbilo. Navařím pro celou rodinu, protože se u nás scházejí děti, jinak jezdí pravidelně, ale každý jinak. Už se těším na pečení cukroví, budu si u toho poouštět pohádky a koledy!!!! Takže u nás to není o povinnosti, ale o pohodě.

jity
25. 11. 2015 13:36

honzina
25. 11. 2015 14:09

Přesně tak!!!! Takže přeji krásné Vánoce plné pohody a hodně zdravíčka!!!!

rita20
25. 11. 2015 10:58

Já taky vánoce moc nemusím. Jsem už otrávená v říjnu, kdy na nás v obchoďácích vykukuje vánoční zboží. Přijde mi to jako povinnost. Snad ještě když děti byly malé, tak to bylo fajn, ale poslední dobou je vážně nemusím. Valí se to na nás z rádia, televize a mimochodem pořady o vánocích jsou už roky stejné - nuda. Takže jsem vždycky ráda, když přide leden. To už se můžu těšit, že za pár měsíců bude jaro

lepo
25. 11. 2015 15:10

rita20 .. ano, to jaro mám taky už od ledna na mysli

ellenic
25. 11. 2015 20:10

lepo U nás to není ani tak o hromadě dárků pod stromečkem, ale o tradici, zvláštní atmosféře, kterou nelze nahradit. Pouštíme si koledy naše i zahraniční, celý byt voní cukrovím a k tomu všemu svítí stromek. Dcera nám koupila velký, takže světla je od něho také hodně. Každý rok ladím do jiné barvy, nyní budeme předělávat obývací pokoj, tak zvolím barvu až podle výsledku. Manžel

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.