Neuvěříte, co vévodkyně Kate práskla na svého urozeného synka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Neuvěříte, co vévodkyně Kate práskla na svého urozeného synka!

V průběhu oficiální návštěvy severního Walesu prozradila vévodkyně Kate jednu z neřestí svého syna.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
29. 11. 2015 16:54

hm, tak řekla jen, že děti jsou vychovávané v lásce a ten prcek je normální kluk.
Jen by ho měli oblíkat jako člověka 21. století.Ty vestičky, kulatý límečky a vyšívání , bílý podkolenky no tě pic!

stekajicikocka
29. 11. 2015 11:20

Dávno jsem tušila, že pokud buide W někdy králem, bude to spíše krátce, protože monarchie j systémově padne.A je snad něco na tomto světě navěky? Mění se systémy, mění se hranice, což navazuje na kvality vládců a politiků....

DutchSchulz
29. 11. 2015 03:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

santamonica
28. 11. 2015 18:55

Mne by zajimalo, kde bulvar hleda jejich "novinare", a jake maji vzdelani. Tyhle radoby "clanky" ktere maji v prumeru 6 az 8 radku by byli schopni vypotit i zaci 6 tridy, a pravdepodobne lepsi. Tady u nas je bulvar velky business, ale clanky jsou alespon napsane profesionaly. A i kdyz jsou ty senzacni "novinky" vetsinou vypotky jejich chorobych mozku, clovek se pri tom cteni aspon zasmeje.

bac-bum-bac
28. 11. 2015 12:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
28. 11. 2015 18:24

A ty tomu věříš? Všechno co píše americký Globe jsou vesměs nesmysly. Nikdy nic nebylo pravda. Tak jako Globe psal, že bude mít dvojčata a věděli to na 100 procent. Kate dělá svůj job naprosto perfektně, jen závistiví ji to nepřejí. Téměř v každé zemi se přivdala neurozená nebo přiženil neurozený, ale protože je Kate nejvíce fotografovaná je ti asi trnem v oku. Zamysli se než začneš někoho kritizovat. Kate je naprosto vpořádku, je chytrá a opravdu velmi milá. Na nic si nehraje. Měla jsem tu čest ji osobně poznat.

bac-bum-bac
28. 11. 2015 20:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

w.mojko
28. 11. 2015 20:54

zbaliť následníka trónu, vydať sa za neho, dosiahnuť, aby ju národ v kráľovstve bral ako budúcu kráľovnú- na to musí byť veľmi múdra... naviac- je krásna a vzdelaná...vie si na seba zarobiť (potvrdilo sa pred vydajom) a tak by rodinu dokázala v prípade potreby uživiť.
Naviac skvele reprezentuje kráľovskú rodinu a zvláda (možno pod tlakom,ale zvláda) povinnosti manželky následníka ... bac-bum-bac- dokážeš to ty?

-bello-
29. 11. 2015 16:52

matylda-rut
myslím, žes tady říkala kdysi , že ne ty, ale nějaká tvá přítelkyně poznala její rodiče. Tak ti nevím ...

kristinn
24. 04. 2016 15:58

-bello-
28. 11. 2015 23:08

bac
mám vysoký IQ a dělala jsem totéž, s IQ to nemá co dělat, holt holky blbnou všelijak

w.mojko
28. 11. 2015 12:20

jak mohla??? tak hroznú neresť, a vlastná mater to vypustí do sveta- to je tragédia, z ktorej sa svet nespamätá už nikdy...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.