Vojenský odborník varuje: K uvržení Česka do chaosu stačí jen 800 islamistů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vojenský odborník varuje: K uvržení Česka do chaosu stačí jen 800 islamistů!

Islamistické bojůvky jsou nebezpečím pro Evropu, Česko není výjimkou, varuje vojenský analytik Jaroslav Štefec. K totální destabilizaci Česka by podle něj za současného stavu naší armády stačilo zhruba 800 bojovníků.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jirter
16. 11. 2015 22:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
14. 11. 2015 16:49

Nenechám se vmanévrovat do sympatií s Francií, já NE !

Podívejte se na seznam premiérů Francie , co chcete od takové země? Stabilitu? Střídalo se to tam jak ponožky a korupce tak vysoká, že Česko je beránek.
A podívejte na prezidenty od doby dekolonizace po 2. svět. válce.Jediný De-Gaulle byl proti masivnímu přesídlování migrantů Arabů z kolonií do Francie Ostatní už jen kejvali a byli to :
1) Georges Pompidou, 2) ValéryGiscard d'Estaing,
3) François Mitterrand, ale byla i výjimka č. 4) Jacques Chirac, který EU upozorňoval slovy " náš dům hoří a my hledíme jinam" a to říkal v r. 1995 .
My se stali členem EU až v r. 2004 a máme nést spoluodpovědnost ?
Dál to byli:
5) Nicolas Sarkozy , ***ř, korupčník a posluhovač US , 7) Hollande.
Praha je plná černovlasých snědých Francouzů.
Nenechám si vnutit smypatie s Francií ! Já ne!

-bello-
14. 11. 2015 13:03

No tak proč nehlasuje Sobotka pro zrušení Schengenu? Polovinu dotací stejně Česko není schopno čerpat a propadají, nehledě na to, že máme vyjednané kdysi Teličkou jen drobečky.
Sobotka dává Západu v souhlasu o zachování Schengenu pomocnou ruku. Až to tam začne bobtnat, hlavně v Německu, poleze to sem.
!!! Pohraničí bude asi zažívat druhé Sudety
Bejt pyšnej na to, že jsem nekejvnul na kvóty a při tom vědět , že toho sem přes Schengen naleze mnohonásobně víc, to je holt
" vysoká diplomacie ."

amplituda
14. 11. 2015 16:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
14. 11. 2015 13:01

Při současné stavu naší armády? Ten stav trvá už skoro pět set let. Od husitských válek jsme pustili do naší země jakéhokoli okupanta a ještě jsme mu vlezli bez boje do zadele. To, co se nazývá českou armádou jsou žoldáci, kteří za prachy bojují kdesi za cizí zájmy.

-bello-
14. 11. 2015 16:55

majojo
to nejsou žoldáci, kristepane.

aveneta
14. 11. 2015 11:22

Dívala jsem se ve čtvrtek na ten pořad....pan Štefec měl pravdu a to ještě nevěděl co se za dva dny stane v Paříži. Ti láskomilové, kteří obhajují muslimský svět a jejich pohled na svět teď vidí, kam to vede

amplituda
14. 11. 2015 16:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
14. 11. 2015 17:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
14. 11. 2015 05:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majojo
14. 11. 2015 12:58

Ale ti pitomci z EU to vědí taky, jen si myslí, že se jich to netýká. Lahodí mi, že se hluboce mýlí, vadí mi, že se to jejich prostřednictvím bude týkat i mně.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.