Náročná léčba rakoviny Gotta (76): Co se děje u jeho lůžka! Co vzkazuje fanouškům! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Náročná léčba rakoviny Gotta (76): Co se děje u jeho lůžka! Co vzkazuje fanouškům!

Započal první cyklus cílené léčby a jeho pobyt na klinice hematologie Všeobecné fakultní nemocnice na Karlově náměstí v Praze má velmi přísná pravidla. A ta podle informací Aha! musí devětatřicetinásobný Zlatý slavík Karel Gott (76) striktně dodržovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
06. 11. 2015 08:40

Jen a jen TY, belmeku

antonuis.j
06. 11. 2015 08:40

Jen a jen TY, belmeku

antonuis.j
06. 11. 2015 08:40

Jen a jen TY, belmeku

antonuis.j
05. 11. 2015 16:50

Á, bába oxalis­sprin­gteri­yaki a další desítky nicků se ozvala. To je jasné - paranoia jako u belmečky, samy si tu píšou se sebou a přepínají nicky, tak to pak logicky vidí na všech, babizny.Napomíná tu ostatní aby nemoralizovali, že si každý může psát co chce, ale sama nejvíc napadá, hloupá pologramotná stará socka, bába jedna. Pokračuj, schízo, jsi pro srandu.

-bello-
06. 11. 2015 00:26

antonuis.j alias mord
zatím jsi tady momentálně největší vopruz ty.A já si velmi dobře pamatuju, jak se tady objevil tento nový nick , ovšem stejných keců co má mord a jak opatrně po špičkách útočit na teri a na mě nechtěl, aby nebyl prozrazen a byl tady za toho moudrýho a odsuzujícího a teri ti na to nalítla a ztrácela s tebou čas nějakým vysvětlováním ti věcí atd..
Já tě poznala ihned, šmejde.A ihned jsem ti to dala vědět. A ihned jsi začal být jak kanál !

Tak , a teď když jsme si to vysvětlili a máš jasno, že jsi největší blb, zalez k maltě, morde a dej pokoj.

antonuis.j
06. 11. 2015 08:38

Paráda, už je to tu - jako vždy - bellmek se ozvala coby bello a za chvilku se přepne do nicku mekanik a sprostou povahu odhalí, stará bréca uklízečka z fitka. Jako bella si hraje na slušnou a vzdělanou, ale coby mekanik ukáže své pravé já, paranoidní zablešená stařena - sprostá zlá nenávistná povaha a nemocná bába, co si vylhala lásku na bulvárním fóru. Pokračuj, bláznivá babko. Dělej,, pacientko, je to sranda. Kanálie jsi ty, staůrá blběno, když si hraješ na mekanika

tunka
05. 11. 2015 11:20

aplitudo, jestli lid něco sejří, tak pouze to, že musí s takovým hnusným člověkem, jako jsi ty, dýchat stejný vzduch. A tvoje rodiče to na 100% sejří, že zplodili tak hroznou dceru! Pokud vůbec ještě žijí, protože z tebe museli 1000x denně zvracet a hanbou se utrápit!

antonuis.j
05. 11. 2015 11:59

To není dcera, ale syn (zjistil jsem, že nemám dceru, ale SYNA!!!! ) - amplituda je neukojený nadržený onanista, který si tu dělá dobře psaním těch svých slizů.

smazan_20160509
05. 11. 2015 15:36

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
05. 11. 2015 10:16

Četla jsem v novinách jak Gottpová umístila na fcb vzkaz pro fanoušky ve stylu : "... díky za podporu, věříme že se Karel uzdraví a nezklame vás..."
Myslím, že by ta blbka neměla samostatně vůbec nic otiskovat.
Prej, uzdraví se, aby vás nezklamal, ježíší ta je blbá!
Gottovi přeju , aby to ustál , není tak starej aby umíral.

raspina
05. 11. 2015 08:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
05. 11. 2015 08:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

raspina
05. 11. 2015 08:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.