Hustý! Veronika Žilková (53) otevřeně o sexu po padesátce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hustý! Veronika Žilková (53) otevřeně o sexu po padesátce!

Teď září na obrazovce České televize v repríze seriálu Šípková Růženka. A už brzy se mohou příznivci Veroniky Žilkové (53) těšit na druhou řadu »primáckého« seriálu Všechny moje lásky! Mezitím se herečka rozpovídala o svém manželovi. Je ráda, že je Martin Stropnický (58) ministrem obrany a už nestojí na divadelních prknech a před kamerou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
14. 10. 2015 08:55

Já bych se přimlouvala za to, aby pan Stropnický zase řešil spodničky svých kolegyň a aby funkci ministra obrany pověsil na hřebík a popustil tento post nějakému odborníkovi z tohoto rezortu.A jakou roli mu vymyslet?Třeba agent 007

jirter
11. 10. 2015 12:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jirter
11. 10. 2015 11:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1pravda1
11. 10. 2015 10:58

Žilková je ráda, že už není herec především proto, že VÍCE VYDĚLÁVÁ A U NÍ JSOU PENÍZE NA PRVNÍM MÍSTĚ, nebylo jí trapné ani vypočítávat kolik stojí starost o maminku!!!
Stropnického si může vážit jen pražská kavárna, člověk bez názoru, který leze usa do zadku, dokonce řekl, že nesmíme kritizovat své spojence v nato a eu. (jako za starých časů)Trenky na Hradě jsou pro ministra obrany!!! výrazem demokracie. Je to vážně jen podbízivý herec.

dvorece
11. 10. 2015 09:12

Pořád nechápu jednu věc. Proč si myslíte že obranu řídí Stropnický. Už za Havla jsme měli v politice plno herců a máme pořád a víme jak to vypadá u nás. Kdyby na bezpečnost státu a občanů byli odborníci, tak se nebudeme muset bát v pravé poledne na Václávaku. Kdybychom měli Justici nevzdělanou v Plzni tak jsou jiné tresty, trestní zákoník tu možnost dává, soudci ji nevyužívají. Je to i strachem z mafií. Všichni mají strach - jeden z druhého. Někdy mi to přijde jak za komunistů, také jen strach jednoho z druhého. Nepozdravíš domovnici a u potratové komise Ti zamítnou potrat nebo Tě MNV vyřadí ze žádostí o byt. Nijak moc nepokročili.

-bello-
10. 10. 2015 23:05

Co slovo, to perla, paní ministrová Žilková.
A že jsem tak smělá , ráčíte hrát dál ? A furt v těch srágorách ?

ellenic
10. 10. 2015 23:38

-bello- Že mne to slovo poslední před otazníkem ještě nenapadlo. Kdysi jsem viděla kousek stupidního "seriálu" TELE TELE . Ani pět minut jsem se na to nevydržela dívat, raději jsem přepnula na Animal Planet .

kraken.666
11. 10. 2015 15:14

prrddellenic (_!_)
Co tady zase bučíš ty hovězí hlavo ?
Proč nejsi ve výběhu ?

ellenic
13. 10. 2015 09:36

kraken.000 prrdddelkraken (_!_), do toho výběhu patříš ty ubožáku z největších volů. Já jsem v pohodě, úžasná dovolená u moře, zůstaly mi nádherné vzpomínky a skvělé zážitky. Což Ty neznáš a proto jsi tak hnusný. To je Tvůj sobecký a zlý projev .

kraken.666
11. 10. 2015 15:16

***-bello-vepřo
Ty seš v těch sra-čkách zabořená až po krk tak ti to musí vyhovovat ty vemeno z beladonský krávy !

pelagie
10. 10. 2015 19:11

A to si Žiklová myslí, že to má doživotně ?? Až skončí jako ministr ,tak ještě bude rád, že ho některé divadlo zaměstná.

ellenic
13. 10. 2015 09:39

pelagie To je její zbožné přání, jako věřící tomu věří víc a víc. Peníze jsou pro Žilkovou až na prvním místě, čím víc, tím líp. To by potom nemohla nechat Vinckovi k jeho narozeninám svého jaguára . Teď už aby šetřila na auto pro nejmladší, zatím ji podarovala poníkem.

amplituda
10. 10. 2015 17:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

wernerovamagdalena
10. 10. 2015 19:28

Ubožáci, jako ty se utěšují v představách, jak někomu zatopí, jak někoho pověsí ..... Ubužáci jako ty nemají půvab, talent, prachy, jediné, co mají je to utěšování.

majojo
10. 10. 2015 15:45

Tak nevím, kdo se tu pomátl? Žilková, bulváři nebo já? Jestli teda špatně nevidím - to bych musela k optikovi. Protože tomu, že tohle řekla Žilková, fakt nevěřím. To by se s ní musel byť jakkoli duševně postiženej ministr na fleku rozvést.

honza54
10. 10. 2015 14:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mrdounberlusconi
10. 10. 2015 13:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bac-bum-bac
10. 10. 2015 13:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ellenic
10. 10. 2015 17:04

bac-bum-bac Toho poradce zastane sama Žilková . Samozřejmě, že je ráda, že je Stropnický ministrem, protože, kde by mu jinde tak dobře sypali do peněženky . Kde jinde, než v politice a u komediantů se dají vydělat velké peníze. Takže ministr a basta. Ještě, že mne žádný seriál se Žilkovou nezajímá, to její komedianství nezná mezí. Trapná a bude ještě hůř .

wernerovamagdalena
10. 10. 2015 19:33

Já tomu věřím, Rusáci jsou všehoschopné svi.ně, jenom tady zavraždili během dvacetileté okupace cca 400 lidí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.