Verešová ostře zaútočila: Která modelka podle ní vypadá jako polomuž! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Verešová ostře zaútočila: Která modelka podle ní vypadá jako polomuž!

Vyhlásila válku! Andrea Verešová (35) se drsně obula do svojí kolegyně Anety Vignerové (27). Urazila ji jako ženu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xcarodejka
01. 11. 2017 14:01

není přerostlá jako jiné

lalia
29. 09. 2015 10:30

Verešová,ten Narcis ? Ta ať je potichu,je jako kostlivec,lebku má jak vykopávka,jen ty oči straší.Je to už stará historicky nezajímavá a kope kolem sebe.To jí nepomůže,realita je tady.Už ji pořád nepublikujte,kdo se má na ni dívat.Všechno se jednou přejí.

.-bello-
28. 09. 2015 23:22

mám asi 5 dní taky zvláštní problém.
Jedná se o pálení v konečníku. Nenahmatala jsem si žádné výrůstky, ani nekrvácím.
Myslím, že se o hemeroidy nejedná. Zrcátkem jsem se prohlídka důkladně, ale nic jsem nenašla, jen jsem si všimla, že mám v jako kdyby škrábanec u konečníku.
Malou ranku, nevím jak jsem si jí způsobila. A to způsobuje tu bolest. Co s tím?

-bello-
28. 09. 2015 11:11

ona je Vignerová o 10 cm vyšší a o nějaký pátek mladší.
Verešová kolem sebe bije zbytečně.Svoje má přece jistý!
Svou pozici si kdysi dávno přes postele vysouložila , Mgr. z práv si koupila /ukažte mi jedince, který furt lítá po molu, nebo je ve fitku, má 2 děti , studuje/studoval práva a ještě k tomu je povinně koncipientem na 40 hod. v AK )
Na co kouknu u Verešový je předstíraný, koupený, vytuněný něčím, co se mi prostě nezdá .Myslím, že by měla sklapnout a nehonit si triko přes ostatní. Taková nějaká Verešová je akorát tak k smíchu

antonuis.j
28. 09. 2015 13:00

Přesně. Ona je celá jedna velká faleš a neupřímnost a namyšlenost sama. Jediné, co dovede, je neustále zahlcovat bulvár a sociální sítě svými fotkami "dokonalého luxusu a štěstí", vytahovat se vším - zlatým vázáním, hadry za statisíce, kostnatou chlapeckou postavou s našitými prsy, zlým pohledem. ale šťastná není. Kdo je opravdu v pohodě a šťastný, necpe to neustále všem na odiv, ale užívá si to. Její sebeprezentace svědčí o tom, že je nešťastná a ani zlaté zuby s briliantovými ozdobami jí ke klidu nepomohou.

8bc5
27. 09. 2015 15:57

Nevím proč naše modelky musí mít tělo vylepšemé plsatickým chirurgem,když stejně absolutní dokonalost neexistuje.Co je krásného na ženě co má prsa vycpané silikonem.Pusinku nafouklou jak nafukovací Anča ,řidké vlasy prodloužené anebo zahuštěné atd.Toto ,je přesně případ Verešové.Byla jedna znejhezčích modelek,ale zamlada.Dnes je to anorektická vychrtlina a ramínko na luxusní šaty.Paní Verešová je hodně zahleděná sama do sebe i to jeji kňourání a komunikace nemůže konkurovat mladým zdravím slečnám plných elánu a hlavně mladého pružného těla.

-bello-
26. 09. 2015 18:37

Když si Verešová sundá podpadky, odlepí umělý řasy, špachtlí odseká tunu dermacolu a stoupne do fronty u pokladny v marketu, poznáš ji?
Postavu má normální jako každá normální 34 letá holka, jakou by asi měla mít ? Nevidím na tom nic extra, akorát snad, že cíleně pracuje na vychrtlosti. Nebývala taková.
Jsou holky, co při téhle postavě normálně jí a sportují.Verešová celoživotně uzobává a k tomu chodí po molu !Postavu nemá od boha

bac-bum-bac
26. 09. 2015 10:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ninga
26. 09. 2015 10:31

zatímco Andrea bude už vždycky vypadat jako Slovena - postava super, ale v obličeji má nehezké východoslovanské rysy a je taková neatraktivně nedospělá, něco jako Rihanna

smazan_20160509
27. 09. 2015 16:25

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

1pravda1
25. 09. 2015 23:10

Andrea s těmi napíchanými rty začíná vypadat jako kačer, takže babochlap Aneta může být v klidu Andreo raději nemluv, protože vlastně ani nevíš, jestli chceš mluvit česky nebo slovensky a ukazuje se jak jsi hloupá, raději drž hubu a jen foť tu věčně vypadlou bradavku a rozkrok.

-bello-
26. 09. 2015 18:28

1pravda1

zindula
25. 09. 2015 18:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stekajicikocka
25. 09. 2015 17:36

Také jedno individuum se zelenýma očima. Neznám kvalitní osobu, která by na svět koukala zeleně.

tosto
25. 09. 2015 15:37

Obě , kdyby si na ksicht nenamalovaly obličej , neprodělaly několik desítek plastik a nenapumpovaly prsa tak si nemají co vyčítat

ivoadler
25. 09. 2015 14:46

Vereška má pravdu, Vígnerová je polochlap.

robin5
25. 09. 2015 14:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

oltec
26. 09. 2015 08:28

máš pravdu robin nakloněná palice ,svěšený pravý koutek jak po mozkové příhodě a v hlavě místo mozku to je jasný všem

haappyy
25. 09. 2015 14:28

Proti věku však není léků...

antonuis.j
25. 09. 2015 13:53

Verešová je jednak blbá jak dlabané necky, i se svým koupeným titulem, a je příšerná - vyschlá kostnatá vyžilá stařena s kozíma nohama, kostrou místo těla a ošklivým obličejem staré vysloužilé prostitutky. Zblízka ještě hnusnější - šlachovitá stařena s neskutečně zlým pohledem, plná nenávisti k mladším a hezčím holkám. Je dávno za zenitem, a nebýt Jardy Jágra, ani by si neškrtla, ježibabí obludka ošklivá jak noc. Má smůlu, trapka, už se jen sama cpe do bulváru a na FCB svými trapnými fotkami, okázalost a navrch i uvnitř ne huj, ale jen FUJ. Aneta drsnější typ je, ale má jiskru a je milá a příjemná, Vereška jí nesahá ani po paty.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.