Hüttnerová ze seriálu Ordinace: Děsivý výlet do ciziny! Skončila zkrvavená a okradená! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Hüttnerová ze seriálu Ordinace: Děsivý výlet do ciziny! Skončila zkrvavená a okradená!

Chtěla si jen vyjet na nákupy, ale nakonec byla ráda, že vůbec přežila. Iva Hüttnerová (66) alias Jolana Lepařová z Ordinace v růžové zahradě 2 nejdříve skončila v krvi po hrůzném pádu a pár hodin nato byla okradena!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

.-bello-
19. 09. 2015 00:50

Holky , poraďte mi !!
Nedávno se mi v konečníku objevila malá boulička a když jsem si chtěla sednout nebo i při chůzi to bolelo.
Tak jsem si to začala mazat gelem z dubové kůry a zlepšilo se to. Asi se jedná o hemeroidy. Z čeho to může vzniknout a co na to pomáhá a jak to mu předejít?
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Budu ráda za jakouko-li radu a hlavně, jak se tomu do budoucna vyvarovat.!!!

.-bello-
19. 09. 2015 00:21

Na seriály koukám pravidelně !
Ani jeden si nenechám ujít . Je to moje jediná zábava v mém životě . A docela často se stává , že mám u toho orgasmus !

-bello-
18. 09. 2015 14:22

Huttnerová se mi líbí, ale seriály neznám.Nicméně, je-li to seriál až takovej, že běží několik let a lidi na ten sajrajt koukají, tak by si měli udělat klub a žádat, koho a na jak dlouho má do ( a jakých ) rolí režisér vybírat.Ono těch herců zas tolik není a šou dva tři o pěti furt stejných hercích a furt stejných epizodek by asi nikoho netáhla.

majojo
18. 09. 2015 11:51

Paní Hüttnerová měla z ***e kliku, že se jí naskytla role v nekonečném seriálu, protože ne každej hráč malých rolí dostane příležitost vystřihnout nějakou celkem bezvýznamnou figurku, ze která ho bude pár let živit.

defakto
18. 09. 2015 11:39

... ještě že ji nikdo neznásilnil !

amplituda
18. 09. 2015 08:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hobou
18. 09. 2015 08:37

Kdybyste paní Ivo jela radši zase do Poděbrad, než do ciziny, v kavárničce na bulváru by se vám nic nestalo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.