Eva Perkausová poprvé v TOP STAR magazínu: Měla jsem divný pocit kolem žaludku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Eva Perkausová poprvé v TOP STAR magazínu: Měla jsem divný pocit kolem žaludku!

Velká premiéra čeká večer moderátorku Evu Perkausovou (21), která poprvé bude moderovat TOP STAR magazín na Primě. Při natáčení studií neměla trému a brala to jako zábavu!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fionora
10. 09. 2015 16:01

Vraťte Ivu Kubelkovou, byla lepší.

anezat
07. 09. 2015 11:16

Mně se moc líbila Iva, tato ženština mi na obrázku připadá na svůj věk stará. Ale holt změna je život...

joudajoudovy
07. 09. 2015 10:27

drbny, sorry, nerozumim sdeleni, ze Při natáčení studií neměla trému a brala to jako zábavu!
jak se prosim nataci studia?
jestli touto zpravou myslite studia jako prostory, pak se nedivim, ze se bavila.
zaber mistnosti s dekoraci, pro krovi, nevyzaduje dovednosti.

starypes
07. 09. 2015 07:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20160509
07. 09. 2015 06:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
07. 09. 2015 07:26

co to tady zase lžeš,vždyť tady tvrdíš všem že se na TV nedíváš,tak jak to můžeš vědět?...ty jsi lhářka a kdo lže ten i krade

mord
07. 09. 2015 08:07

Stara hloupa oxallis přece vždycky jenom.lze nebo slinta o.penezich které nema nic nového

smazan_20160509
07. 09. 2015 08:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
07. 09. 2015 09:26

ararat
pořád říkám, nechlastej ten krabičák! Máš v tom binec. Dobře víš , kdo je teriaki !!! a to nejsem já.Děláš to ale naschvál, přesně tak jak pár trotlů tady
Já na TV nekoukám, neviděla jsem to.
--------------------------------------------------
A teď k článku:
Ta nová holka mi zjevem přijde jako Borhyová.
Kubelková je příšerná a když jsem ji slyšela na 5 min. (víc to nebylo, protože abych o tom něco věděla musím to na chvilku pustit ) tak tvrdím, že Kubelková přednášela bulvár jako Rudý právo.Pojala to jako " slušné a seriózní " komentování , ovšem ani ona ani ta Obzinová nepochopily, že bulvár potřebuje šťávu a ne unylost Gottky a rádoby slušnost Kubelkové.Partyšová zas kopírovala gesta Bočanové a to velmi usilovně ( můžete si ze záznamů obou porovnat, je to tam ).
K bulvárnímu hlášení se mi nejvíc hodila Něgrešová a Bočanová.

A ty , přisprostlá a věčně slídící ararat , polib mi šos, kopretino bulváru

.bella
07. 09. 2015 15:13

-bello-beladona
Jsem zralá, lehce submisivní žena, 65, milující sex, který si užívám. Ráda Tě přivítám u sebe doma ve svým brlohu . Sex, oboustranný orál, orálek bez do konce, mazlení, análek, a když budeš šikovný, odměním Tě stříkáním. Chceš se pomazlit a zadovádět s ženou povadlých tvarů (? Zavolej mi, nebo napiš e-mail. Na SMS a skrytá čísla nereaguji !!! Možnost - pán-otrokyně na základě domluvy.
meku

.bella
07. 09. 2015 15:22

-bello-beladona
Opět jsem se musela přepnout na mé staré nicky !
Pochopitelně na bulvární zprávy v televizi nekoukám , protože já jsem inteleguánka a chodím pouze na do divadel a na opery a nakupuji pouze značkové věci v drahých prodejnách !!!!
.
ALE !..přesně vím jak se kdo u čtení zpráv tváří a jak u toho vypadá !
MEKU

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.