Egypťan Abi z Prostřeno! má zlost: Přicházím o zákazníky! Televizní vaření mu láme vaz... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Egypťan Abi z Prostřeno! má zlost: Přicházím o zákazníky! Televizní vaření mu láme vaz...

Prokleté vaření! Před čtyřmi měsíci rozkopali ostravskou ulici, v níž provozuje čajovnu a kavárnu. A teď na Egypťana Abdela Daouda (42) přezdívaného Abi dopadla další rána. Někteří zákazníci k němu přestávají chodit kvůli jeho účinkování v televizním pořadu Prostřeno!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

stekajicikocka
10. 09. 2015 18:23

Kdo někde venku žil, tak ví, že každý národ má jiné vlastnsoti a jiné priority. Češi jako lidi bych hodnotila tsak na školní dostatečnou.

kkrampota
08. 09. 2015 09:58

Časově už je můj příspěvek asi zcela zbytečný, ale nechtěl jsem se vyjadřovat, dokud jsem se nepodíval na všechny díly - no a teď si tedy dovolím se vyjádřit - rádoby upřímný Egypťan pohanil vše, co mohl - když už v pátek nevěděl kudy kam, protože jídlo bylo patrně bezvadné, tak aspoň donekonečna opakoval, jak je vše okoukané z internetu.... Jsem Ostravák a mé děti chodí do čajoven - i v té jeho JEDNOU byly a už se tam nevrátily - necítily se tam dobře ! V Ostravě je z čeho si vybrat a když už je tu těch peněz málo, jak sám Abi zmínil, nemůže se divit, že si každý dobře rozmyslí, kde je utratí ! Takže Prostřeno teď bude pro Abiho dobrá výmluva na jeho neúspěch.....

shadow9997
05. 09. 2015 08:35

an.manchester : jdi do p.r.d.e.l.e ,ten muslim by měl opustit NAŠI republiku.Jsem pro jeho vyhoštění.

Hodně let už uběhlo
A já nechodim do školy
To že umřel praděda
To mě tolik nebolí
Jen jedno mi zůstalo
A to asi natrvalo
Evropa byla bílá
Prádědovi se líbila

an.manchester
05. 09. 2015 02:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

goldsteinicik
05. 09. 2015 20:36

ten Manchester v tvém nicku, žiješ tam? Byl jsem zděšený jak silná komunita čerkých cigošů tam žije...pokud jsi jedna z nich raději mlč. Vysáváte tamější štědrý soc. systém a jste na stejné úrovni jako Abi, spíš ještě pod ním...

shadow9997 uznávám, že můžeme Orlík pokládat za vizionáře.

goldsteinicik
05. 09. 2015 20:40

hezká? tak v destinacích pro turisty...jinde je špína, humus a smrad.

elzbet1
05. 09. 2015 01:53

Myslím, že chování tohohle člověka je prostě jejich nátu­ra:nes­nášen­livos­t, agre­sivi­ta,a­rogan­ce,sna­ha jiného ponížit, já mám pravdu vždy,přitom bych jim nevěřila ani dobrý den. Já jsem největší chudák,nejchytřejší člověk, nej a já,to jsou asi jejich nejpoužívanější slova. Mimo jiné,podle čeho vařil on, také to nebyly JEHO recepty,takže podle arabského "internetu". Nedivila bych se vůbec,kdyby mu lidé do té jeho čajovny přestali chodit úplně.

kiwi65
04. 09. 2015 23:53

Udělal ze sebe ko.ko.ta sám tak co pláče v novinách?Jestli toto je ta jejich tolerance a snaha se integrovat tak potěš vidle.Když tady bude kdejakej přivandrovalec diktovat co máme jíst,dělat atd. tak nevím jestli jsme tady ještě doma?A že mu do hospody nechodí lidi?Asi si o něm udělali nějaký obrázek.....

andabar
04. 09. 2015 18:38

Abí si sám sobě zavařil Nejdřív prohlásí : Když nejíš cibule proč si přišel? A proč se přihlásil on když nejí maso ? také říkal že se na talířích nenechává a dojídá se On nedojedl nic a to jeho nízké bodování svědčí o tom že chce vyhrát za každou cenu protože se mu nedaří v podnikání.

gordon
04. 09. 2015 21:39

shadow9997
04. 09. 2015 18:22

Napsal jsem příspěvek a ejhle ,byl smazán ,cenzura jako prase,znovu opakuji,že je to hovado ,tady se podívejte kdo jsou muslimové:
http­://the­ync.co­m/se­arch­.htm?s­=ISIS
Bude třeba vzít do rukou zbraně!

angrybear
04. 09. 2015 12:02

Ze všech pořadů "Prostřeno!" jsem viděl kdysi dávno dva díly. Stačilo. Takže nemohu hodnotit chování pana Abiho, ale s jedním jeho výrokem souhlasím: "Prostřeno! je prostě pořad pro dementy".

zzapp
04. 09. 2015 19:34

angry.... Asi proto se tam ten dement Abi nacpal... //// ////....řekla Aha! paní Marie. „Poznala jsem ho před dlouhými lety, když griloval u tureckých živnostníků ve Stodolní ulici kebab

lambrika
04. 09. 2015 12:02

Nechápu co se mu nelíbí ? Chtěl si udělat reklamu , tak ji má.Bylo jenom na něm jak se prezentuje a zda na to nachytá zákazníky. A ta jeho kamarádka by mu mohla vysvětlit jak se choval , když mu chce pomáhat.

demon.hk
04. 09. 2015 11:52

Protože jsem se choval jako spostý hovado, nechce ke mě nikdo chodit a tak jdu řvát do bulvárních plátků, jaký jsem chudák. To už je teda vrchol. Chovat se jako prase, ale obviňovat kdekoho kolem, když se mi to vymstí. Klasická ukázka jejich mentality.

mirkazam
04. 09. 2015 17:13

Jestli se k zákazníkům v té své čajovně,nebo co to je chová jak se předvedl v Prostřenu jako sebestředné hovado,tak tam musí mít vymeteno....

gordon
04. 09. 2015 21:42

zzapp
04. 09. 2015 19:41

...a s plnou tlamou cibule

gordon
04. 09. 2015 21:49

smazan_20160509
04. 09. 2015 11:48

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.