Egypťan hvězdou Prostřeno! Abi Daoud (42): Jsem muslim, Česko respektuji! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Egypťan hvězdou Prostřeno! Abi Daoud (42): Jsem muslim, Česko respektuji!

Hvězdou kulinářského pořadu Prostřeno! je tento týden Egypťan Abdel Daoud (42) řečený Abi. Nesmlouvavý soutěžící nutil své hosty sníst všechno, co měli na talíři. A druhý den mu jako pomstu přichystali vepřové maso a alkohol, což mu zakazuje víra. Nyní je rozhodnutý zažalovat TV Prima.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

shadow9997
04. 09. 2015 16:25

Tak to dopadne,když sem pustíme uprchlíky.
Je to muslimské hovado ,které tady nemá co dělat.
Mám s muslimama ty nejhorší zkušenosti .
Je potřeba ukázat těmto ***ům, kdo je tady doma!
Pokud našim občanům bude dělat problémy ,narazí
na náš starý zákon!Přes Německo sem budou proudit
potencionální teroristé,okamžitě by se měly uzavřít hranice,ti radikálové se rozlezou po celé EU.
Kdo pozná mezi utečenci ,kdo je terorista?
Táhněte do hajzlu ***i muslimští!!!!!!!

timmycoleman
03. 09. 2015 10:59

Samozřejmě, že prodejná televize musela aktuálně zařadit slimáka, protože to se teď "nosí". Humus na každém rohu.

lalia
02. 09. 2015 19:39

Abi je velmi nepříjemný člověk a budí i strach.Jen to tam kazí.Spoluhráči kolem něho chodí po špičkách.,bojí se ho.,nechtějí skandál.Svým chováním ukazuje,že není dobrý charakter.Takové spolužití s těmito lidmi by pro nás bylo peklo.Aspoň to vidíme naživo,jsou to lidé z jiného světa,mají jiné zvyky a styl života.K tomu to islámské náboženství,prostě patří žít tam odkud jsou.Nejsem rasista,beru je jako jiné lidi.

rejpalova
02. 09. 2015 12:59

takovoá muslimská pakáž jsem táhne v davech. to co tady předvádí bude všude kde se usadí. Tak jak mu tady poleze do zadku Kateřina a Petr je hnus a bohužej česká povaha se nezapře. A ta černá hnusná koule Abdel Daoud mi nestojí za řeč

lalia
02. 09. 2015 19:42

rejpalová neber to tak,že mu lezou do zadku,oni se ho bojí.Ustupují mu a on je stejně bude hodnotit špatně.Je to prostě necharakterní člověk,navíc výbušný.

bredt8
03. 09. 2015 09:54

Netolerantni cholerik.Pryc s nim.

aveneta
02. 09. 2015 12:58

Jen se potvrdilo, že ti muslimáci mají oproti evropské civilizaci takové omezené hulvátské chování tzv. "vyteleného typu"

gordon
02. 09. 2015 19:58

vuhp
02. 09. 2015 12:35

Je mi z duše protivný. Netolerantní.Nevím proč sem takoví lidé lezou, má zůstat v Egyptě a vůbec každý má žít tam kde se narodil a neotravovat v Česku.J

bredt8
02. 09. 2015 12:21

Na videu je videt,jak je tolerantni.Nuti ostani snist nedovarenou celou cibuli.Vyhrozuje a komanduje.Pryc s nim. Negativni clovek.

demon.hk
02. 09. 2015 12:01

Je to hnus, z toho agresivního Abiho je mi na zvracení, ať se vrátí odkud přišel, když mu nejsme dost dobrý. Nejvíc se ale stydím za chování soutěžících, že si to nechali před celým národem líbit, že se nikdo proti jeho chování neozval a nejvíc za toho co poslušně sežral cibuli a vychlastal vodku div že se nepoblil. Já bych celého Abiho i s jeho cibulí poslala do řiti a zachovala si svou hrdost a ne jako ten šašek - nechat ponížit a ještě mu lézt do zadele!!!! Co jsme to za národ, proboha.

zadnice
02. 09. 2015 10:27

„Natáčení s panem Abdelem nebylo zcela standardní,“ připouští PR manažerka televize Prima Kateřina Vlasáková. Tato "manažerka" včetně vedení Primy řadí tuto TV mezi nejhorší v Evropě. Samá reklama, většina "pořadů" z USA, apod. A výběr lidí do takovýchto "pořadů" je prostě hrůza!!!

xsedmikraska
02. 09. 2015 09:41

Nejsem rasista, ale to, co předváděl Egypťan, mne celkem dostalo. Když vařil on, činil výslovně nátlak na všechny, aby snědli vše, co on připravil. Do jednoho soutěžícího doslova "natlačil" cibuli, kterou on chudák do sebe musel nacpat jako krmená husa. Egypťan prohlásil, že cokoliv co od hostitele nesníš, je projev neúcty. Zvyšoval hlas, kladl důraz, byl nekompromisní. Kdybych seděla u takového stolu já, tak do sebe nedám ani zrnko rýže, protože v takové atmosféře se zkrátka pohodově jíst nedá. Zvláštní mi přijde to, jak podlehli tlaku ostatní a druhý den, ač Egypťan sám nedodržel to, co vyžadoval od druhých a ofrňoval se nad jídlem, ostatní kromě hostitele mu to nedali "sežrat". Nebránili se, spíše jako ovečky jen přihlíželi a tiše konstatovali.

1pravda1
02. 09. 2015 08:59

Jaká pomsta - vepřové maso!!! Je v Česku, tak ví, že tady se vepřové jí běžně a jídelníčky se odevzdávají předem. Zase se z nás snaží udělat blbce, ten magor, co tu žije tolik let moc dobře ví, co se tady vaří, tak proč tam lezl? to se máme sklonit před každou uřvanou opicí ve vlastní zemi? Respektovali ho až moc, jídlo ze země, jeden náústek pro šíšu, jídlo rukama, dojídali, když po nich řval!!!

hejhej
02. 09. 2015 10:06

1pravda1:
Neměl lézt do pořadu o vaření. Proč by k vůli nějakého fanatika muslimské víry měli soutěžící přizpůsobovat jídelníček.
Choval se nechutně, arogantně, někteří soutěžící však s ním souhlasili- že by pdmínka režie??????

mirkazam
02. 09. 2015 11:38

Tomu egypťanovi bych dala takovou baňu,až by spadl pod stůl.Jenom se divím těm ostatním,co si od toho cvoka nechali líbit !!!!

egyptanka
02. 09. 2015 11:29

Já bych to nedala. Musela bych odejít pryč. Pán z Egypta Česko respektuje,ale ta agrese je prostě v člověku.

dzery
02. 09. 2015 07:51

To už nás na ně připravují,no potěš pánbůh.

hu11
02. 09. 2015 06:59

To musí přijít do programu TV Prima muslim z Egypta, aby nám otevřel oči ??? Vždyť ten pořad stojí za ho?vňo a jen, když každý podvečer na to všichni čumí

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.