Principál Jiří Suchý rozpustil soubor: Definitivní konec legendárního Semaforu už na podzim? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Principál Jiří Suchý rozpustil soubor: Definitivní konec legendárního Semaforu už na podzim?

Již jsme vás informovali, že se divadlo Semafor potýká s finančními problémy. Díky nižším dotacím od magistrátu, chybí divadlu měsíčně zhruba 600 – 700 tisíc korun na provoz.  
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

defakto
10. 06. 2016 22:44

... jó kdysi Semafor byl jako doušek vody živé , o diváky a taky o peníze nebyl problém .
... pan Suchý by nejraději hrál i sám pro sebe , jen proto že už nic jiného dělat neumí .

pravlast
02. 09. 2015 10:44

Semafor je klasika jemného humoru a precizního umění slova i hudby.Dotace mají všechna divadla i ta oblastní v menších městech.Semaforské hity žijí dodnes - přes 50 let a hodně lidí je stále umí nazpamět.Nejvíc platí že Suchý i Molavcová divadlem žijí a je to pro ně elixír.Nedávno jsem 2x byl.a měli vyprodáno,takže zájem pořád je.Jsem rád že zájem je a přeju jim hodně vyprodaných představení.

ararat
02. 09. 2015 12:10

vlaku
02. 09. 2015 06:52

Je podnikatelem jako každý druhý. Prostě to nejde, tak to musí zabalit. Nech si odpočine a užívá důchodu.

ctrlcopy
01. 09. 2015 16:19

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

-bello-
01. 09. 2015 00:31

to divadlo se vyčerpalo . Aktéři jsou jiní a nostagie tady nemá místo.Kvůli nostalgii jaký to bejvalo se do divadla nechodí.Do divadla se prostě nechodí z povinnosti , že býval někdo machr.A ty ubohý kousky co tam dává Semafor teď málokoho zaujmou.Akorát tak se tam chodí na Šípa
Pan Suchý byl jednička, ale je jiná doba. A to on nepostřehl.

ararat
01. 09. 2015 14:59

ty jsi zase nepostřehla,že p.Suchý je herec z velký"H"na rozdíl od tebe ty jsi velký *** z malým "h"

petrfanda
31. 08. 2015 17:35

http­s://ww­w.you­tube­.com/w­atch?­v=jgkn­j3aXIkM

soorry
31. 08. 2015 16:19

p.Suchý do důchodu, má na to nárok, zavře divadlo, tak co. Semafor si své splnil, jsou záznamy, tak se můžeme kdykoli podívat. Z těch slavných dvojic zbyl jen Suchý, V+W, Š+G., Šlitr, všichni jsou tam nahoře. Díky za přínos, hlavně za tottáče, a užívejte si klidu. Tady není co řešit.

ararat
31. 08. 2015 12:15

Pan Suchý něco vytvořil za svůj umělecký život,jeho kritici,jsou jenom neschopnými,něco dělat ,zvednou zadek a ukázat druhým co v nich dříme za talent..kritizovat umí každý prímitiv,ale vytvořit hodnoty neumí.Že má nárok na dotace?..pokud mu to zákon dovoluje tak proč ne i za komančů se kultura dotovola.Ukažte co umíte,dostanete dotace a pak vás zkritizuje zase nějaký primitiv co tomu nerozumí.
Pane Suchý,děkujeme za Vaši produkci a určitě nezapadnete v zapomění a těm co se to nelíbí aˇsi pr.el políbí Ať žijí v zemljankách žerou trávu.

ibuprofen
31. 08. 2015 15:39

Tady si někdo plete dojmy s pojmy. Bolševici Semafor dotovali, ale taky kecali do programu a obsazení. Po plyši se divadlo stalo podnikáním jako každým jiným. Nevidím důvod, proč bychom měli pana Suchého dotovat, jakkoli byly jeho kulturní počiny významné a záslužné, vždyť to přece nedělal zadarmo.

mirkazam
31. 08. 2015 15:45

Zlatá éra Semaforu skončila-bohužel....

smazan_20160509
31. 08. 2015 16:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
31. 08. 2015 17:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

starypes
31. 08. 2015 17:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
31. 08. 2015 19:14

ped který štěká nekouše haf,haf,kde jsem sprostá? hafane...nejsem slečna již několik desítek let a pro teriyaki...co to znamená býti....
rektální alpinistka, prav­dolás­kařka­....tv­ůj výklad by mě opravdu zajímal,pouč seniorku..

-bello-
01. 09. 2015 07:02

odpovím ti za teri.
Rektální alpinistka je totéž co vlez***, podržtaška, yesman..... ard.
Čus, kopretino bulvárů, pospíchám na koupák, ty si tady číhej na lidi dál ,

ararat
01. 09. 2015 14:50

neodpovídáš za teri,páč tě systém už nepustil odpovědět beladono,či bello...
aha už nechodíš do fitka,ale na koupák....no co ty máš ještě před sebou já už mám za sebou,já už pádím zase do parku štrykovat ponožky dej pozor ať si nenarazíš ryp.ček...no tvé podání a výklad rektální alpinistky je jak z pomocné školy...ale díky to jsem chtěla z tebe dostat
OQ tykve

-bello-
02. 09. 2015 00:14

ararat

ráda jsem ti to vysvětlila.K mému koupáku jen to, že když někdo závodně plaval, nikdy nemůže být bez vody.A dnes byl poslední krásný den pro přírodní koupáky.
Tři hvězdičky znamenají vlezpr.del . Tvoje ponožky mě nezajímají.Dobře víš, že já si kupuju značkový věci a tvoji hrůzu bych v životě neoblíkla
Proč by mě neměl systém pustit ? Už funguje normálně, chyba byla patrně na mém noťasu
Čus , kopretino bulváru, zavři slepice a jdi chrnět

ararat
02. 09. 2015 08:11

bello,teriyaki,či oxallis nebo meku....ty jsi mi právě nevysvětlila právě nic,co znamenají 3 hvězdičky je vysvětlení jako školáka jak z páté obecné...tvé plavání tady nepleť rádoby závodní,nezmění pohled na tvou zdevastovanou charakteristiku,a opakuji,nic nejsi,nic jsi nedokázala a také tím pádem nic nemáš...že máš značkové věci samozřejmě nemohu vědět,ale značku dnes koupíš i na trhu u Vietnamců...a co se týče mých pomyslných ponožek...no byl to jenom příměr k tomu,že už neblbnu jako ty,to znamená že puberťácké aktivity se mě naštěstí netýkají,ale ty jsi to zřejmě nepochopila ale při tvém IQ se ani moc neudivuji...chrnět běž ty jsi ještě takové děcko a řádně vychované děcko jde po večerníčku spát....no ne noťas zřejmě chybu nemá,to vykládej těm co ti to sezobou ale je to v systému...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.