Jana Boušková z Modravy: Panika kvůli rozvodu s Vydrou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Jana Boušková z Modravy: Panika kvůli rozvodu s Vydrou!

Herečka Jana Boušková (61) v současné době září v seriálu Policie Modrava, kde hraje pošťačku Válkovou. Šumava jí díky natáčení tak přirostla k srdci, že tam po natáčení dokonce strávila i dovolenou. Sympatická herečka, která už dvaatřicet let žije s hercem Václavem Vydrou (59) a čtyřicet let je v Národním divadle, prozradila zajímavosti z natáčení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zwil
02. 10. 2017 15:37

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ninga
08. 06. 2015 19:52

už chápu, na co zírají ty důry z pošty, a pak je jim jedno, že čekáte ve frontě hodinu

.bella
08. 06. 2015 14:59

-bello-beladona
Neznám seriály cíleně se jim vyhýbám ,ale vím přesně o čem jsou kdy se vysílají ,kdo v nich hraje a jak se u toho tváří !
Opakuji neznám seriály ,nečtu bulváry cíleně se jim vyhýbám protože já jsem inteligentka a chodím jenom do divadel , muzeí a na výstavy !
A už vůbec nekoukám na zprávy na TV Nova a pod ,ale vím přesně kdo je moderuje , jak jsou oblečení a jak se u toho tváří !

mekanikk
08. 06. 2015 18:17

.bella Trefa, hřebíček na hlavičku

Všude byla, všechno zná... ta vagína překrásná.

-bello-
08. 06. 2015 09:17

Neznám seriály, cíleně se vyhýbám TV a Vydra s Bouškovou se mi zprotivili ,úprotože furt fňukali.Museli opustit pražský byt a neuvedli pravé důvody, vedli podnikání se zbraněmi a spor se společníkem kloudně nevyřešili.Na chalupu a svůj koňský ranč od ministra bývalého ministra zemědělství dostali evropské dotace a jediný důvod, který mě napadá byl, že tam měl Bendl koně. Vydra je odsuzován, že trápí koně na boso v souladu s nápadem jedné západní magorácké chovatelky.
On ty koně trápí, protože v přírodě si kopyta sami obrousí , jsou taky naboso, jenže netahají na hřbetech metrákové VIP atd.!

fiat
07. 06. 2015 14:18

Seriály mne míjejí. Je to snad škoda?kdo se dívá, asi ho zase míjí život, což může být někdy asi i dobré, ale je to syndrom pštrosí hlavy v písku.Důležitá je přeci realita, kde žijeme.

amplituda
08. 06. 2015 01:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.