Milovník mnohoženství Karel Janeček: Vzal si arabskou matematičku! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Milovník mnohoženství Karel Janeček: Vzal si arabskou matematičku!

Jedna žena mu byla málo! Karel Janeček (41), který měl vedle dlouholeté přítelkyně Markéty Sýkorové (39) plno dalších a v jehož náruči skončila i Miss ČR 2004 Jana Doleželová (33), se podruhé oženil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
16. 05. 2015 11:26

VŠEM ZDE UPOZORNĚNÍ
musím volit tuto cestu, protože tam, kde se objevil koment jiného, ale názvem totožného nicku bella. se já nedostanu, nepustí mě to.
Někdo se nabořil na moje osobní data a získal můj nick.
IT v AHA patrně nemají zabezpečení a nabořit se na vás může kde kdo.Obávám se, že i do PC.
Na IT v AHA jsem poslala viz dole
Nedělám si srandu, je to hnus.Myslím, že totéž provedli mekanikovi.Pošlu mu sms.
-------
Dne 16.5.2015 bylo v 10.41 hod. jsem nahlásila do redakce AHA k řešení průnik do systému zabezpečení v tomto znění:
IT - redakce AHA :
Dobrý den, někdo se dokázal nabořit , aniž já ukládám do PC přístupové heslo na AHA do mého nicku bella. O tomto nicku, kdy byl zřízen se vede historie, zrovna tak o tom, kdy s ním bylo manipulováno .Žádám kontrolu .Manipulaci s mým nickem odhaduji mezi 10.5. - 16.5.2015, kdy jsem nemohla svůj nick běžně použít , komenty se do diskuse u některých článků nepřeklopily. Myslím, v té době se někdo na mě nabořil! Proto žádám ve svém i Vašem zájmu urychlenou kontrolu a zabezpečení dat IT. Ohrožení soukromých dat je tedy i u ostatních účastníků reálné .
např. koment 16.05.2015 00:24 u článku " Kerndl prozradil tajemství " pod nickem bella. jsem nepsala já a zajímá mě, jak je možné, že došlo k tomu, že někdo získal můj nick !Jakmile je u nějakého článku koment tohoto druhého nicka , naprosto totožnéhjo s mým , nemohu odeslat svůj koment , protože je obsazený.Současně ale tam, kam nabořený nick bella. koment ještě nevložil to stihnu.
TEDY SE ZDE DUÁLNĚ VYSKYTUJE JEDEN NICK: bella. POD NÍM JSOU 2 LIDÉ, tzn. já ( bella.) + do mých dat nabořený přisprostlý jedinec pod nickem rovněž ( bella.) !!! .Kromě toho mám pocit, že se někdo nabořil i do PC a to i přes slušné zabezpečení. PC si opatřím sama, ale jinak mám toto ohlásit policii?Nebo si to zařídí IT v AHA?
IT je zodpovědné za ochranu osobních dat!
Jak je možné, že už obsazený nick, získá někdo jiný???!!!
Jak je možné, ž

bella.
15. 05. 2015 15:10

asi má sexy mozek, je ošklivá

nicnezpravda.
15. 05. 2015 14:11

To vás bude určitě zajímat !!!
Já mám podle genetických předpokladů vážit minimálně 80 kilo ale vážím 62 kg na 168 cm..nejvíc jsem vážila asi 75 kg..ale i tak jsem byla poloviční než tyhle krasavice Geny zkrátka ovlivňují váhu z 80 procent,ale i tak lze vážit o něco míň..

nicnezpravda
15. 05. 2015 12:28

I když je matematik jako chlap je přitažlivý absolutně nulově Nebo je spíš jeho přitažlivost v mínusu..

majojo
15. 05. 2015 11:03

Jabeček je svým způsobem génius nejen v matice. Vzít si arabku, které mnohoženství není cizí - to je fakt boží!

alex321
16. 05. 2015 12:56

hejhej
15. 05. 2015 10:25

Manželce Janečka milenky vadit nebudou, arabky jsou zvyklé na množenství.

mandat
15. 05. 2015 07:47

To nedopadne dobre.

eisenbieger
15. 05. 2015 07:08

zenskou s knirem a takhle rychle se vzali , tomu to tam trochu vic sibe v ty hlave ...dolezalova chtela prachy na rozjezd lekaren ale prachy se nenasly...tak moc toho nevymrdal zatim tu byly videt max 4 kousky a tuhle co si vzal nemusel hledat v africe stacilo zajet na sidliste do kladna

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.