Žilková nečekaně oznámila KONEC KARIÉRY! Má však velký plán, který vás šokuje... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Žilková nečekaně oznámila KONEC KARIÉRY! Má však velký plán, který vás šokuje...

 Dlouho to zvažovala! Nakonec se ale Veronika Žilková (53) pevně rozhodla. „Budu pracovat jako sociální pracovnice na plný úvazek a herectví odsunu na druhou kolej,,” prohlásila pro Aha! herečka.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

20tina12
10. 05. 2015 14:12

Tak si ponadávej, si chorá a tak s tebou nic nehne..

20tina12
09. 05. 2015 09:14

Já? Ty papouškuješ slova p. Bohdalové... Heleďme se koukejme se... kdes čmajzla tyto slova..." ORIGOŠI" Buď svá ne..

ararat
10. 05. 2015 11:04

Co tě provokuje a znepokojuje 20cetino,vždyť to jen metafora a ty už z toho dělá válku..já jsem svá,ale to neznamená že nemohu použít něčí slova co je na tom špat­ného,­nevyh­ledá­vej zlobu,nebo se snažíš o něco podobného jak hloupá keep-spring1?.....

ararat
10. 05. 2015 11:21

nejseš ty nějaká divná?...se prober dvacetino

20tina12
08. 05. 2015 11:45

ararat - ty jsi divná... kde čteš že jsem vulgární a sprostá? Už se prober

diodaa
05. 05. 2015 19:51

P. Žilková by si pro korunu nechala vrtat koleno. Při příjmech jaké má její rodina se může stydět. Manžela ministrem, ona hérečka, a další členové rodinny které mají nadstandartní příjmy. Onemocnění členů rodiny je samozřejmě nepříjemné, ale u nich finančně v pohodě řešitelné. Spíše si myslím že si přeje si trochu oddychnout od herectví. Jinak je velmi dobrá komediální herečka, a rád jí vidím ve filmu ale i v divadle.

metafora
05. 05. 2015 03:57

zatím nemáme tu potřebu, ale tchýně žije z ruky a dědu si vzala na poslední dny z nemocnice domů. Objednala si k pomoci jeptišku, jsou vyrovnané, klidné, nic jim není za těžko­....­....­....­..... taky řešení.....odešel v klidu a čistotě bez trápení jak jen to šlo, ve špitálech a LDN lidičky živoří ve chcankách a na sondách, nebo je ani z nudy nedokrmí........ vím o čem mluvím a s tím se NIC v našem státě nedělá, ani nejsou dobře placeni. 1 sestra na noc, co tak asi zmůže........... když spadne pacient na zem, přikryje ho na zemi, zřízenci chybí, sama ho nezvedne,..... jo!!! to jsou reály a tak kdo z vás tam dá rodiče!!??????????
Tomu se říká důstojný konec a od bolševika se obsluha málo zlepšila, jen kde to dělají srdcem! minimum. Vžijte se do těch situací, aspoň mimo diskuze.......
Vznikla drahá gerontocentra, jen pro vyvolené a uplacená lůžka, vím co píšu, šéf tam měl babičku do týdne!! Nic se nezměnilo, ruka ruku myje a natahuje se dlaň,,,,,,,,,,*** mě to, pardon!

metafora
05. 05. 2015 04:01

A nezapomeňte se virtuální hrdinové vysmívat, je to jen vaše slabost.
Výjimky jsou kde ta šance zůstat s rodiči opravdu nemohou a musí trpět v myšlenkách jak je s nimi zacházeno. Stydím se za ty kecy co tady čtu dole. Pak má ten náš stát vypadat k světu...........to nehrozí
No a omluva že jsem se rozkecala a rozčílila, jo............

20tina12
08. 05. 2015 11:51

ararat
10. 05. 2015 11:07

s tím se dá než s tebou souhlasit..je to neuctivé ke stáří...máme se tedy na co těšit

anka
05. 05. 2015 02:01

Je to od pani Zilkove obdivuhodne

metafora
05. 05. 2015 03:47

Je Aničko, jen ubožáci na to nemají síly a tak se vlastně brání posměchem. Však to na diskuzích už znáš.

nemocna
05. 05. 2015 01:52

je mě moc líto že už nebude hrát, mám jí ráda a rozveselí i nejsmutnějšího diváka, vždy jsem se na ní těšila, bude moc chybět! snad se ještě k hraní vrátí, ne jen z hraní ale i její povahou obětovat se pro druhé se v dnešní době cení, i když to jsou rodiče, ale většina potomků říká že je to samozřejmost se postarat o rodiče v praxi to však většina neudělá a vymlouvá se na všelicos, je jim to na obtíž a raději zaplatí a svého blízkého odvezou do hospic, nedokážou se vcítit do starého, nemohoucího člověka co to pro něj znamená a mnohdy to o dost zkrátí život, odloučení od rodiny, v cizím prostředí, s cizími lidmi a čeká se jen na smrt, Paní Žilková je skvělá žena ne jen že vychovala své děti ale adoptovala i další děti i když nemusela, přitom doma nezůstala a chodila dál do práce a i ted se postará o svou nemohoucí maminku a tchýni, nevím proč jí odsuzujete pochybuji že někdo z vás se staral najednou o dva staré lidi, většina z vás ani neví, že je to mnohem horší než se starat o děti, fandím jí a přeji hodně sil a pevných nervů, co nejméně nocí s nevyspáním a budu se těšit zda se jednou vrátí k hraní

metafora
05. 05. 2015 03:45

Oni to ocení až na tom budou jako ony maminky, pokud jsou vzorné děti, dcery, synové. Pokud chlap vydělává, tak tu možnost Veronika má.
Víš jak to na diskuzích chodí, schovaní za virtuálem melou a melou a jsou zlí, ono na každého dojde.
Takoví se dočkají od svých dětí že je kopnou do zadku, a nebo se tak už stalo a tady si vylejou jen zlost ........ tak je politujme.

1pravda1
05. 05. 2015 11:07

Vždyť Žilková píše, že prachy nemá, tak co meleš, že chlap vydělává a prachy má!!!

bella.
06. 05. 2015 00:39

1pravda1

20tina12
08. 05. 2015 11:49

Skromnost by Žilkové slušela taky, jsou lidé kteří se starají o své blízké postižené.... a nikdo o nich neví

ararat
10. 05. 2015 11:09

souhlasím,je to tak p.Žilková je silná osobnost a dokázala toho v životě docela dost...klobouk dolů

mekanik
04. 05. 2015 23:42

celá Žilkovic rodina je jeden velký tyjátr

metafora
05. 05. 2015 04:06

Každý kdo je známý je nějaký tyjátr, media je osloví abyste měli k čemu vypisovat Když odmítnou odpovědět, vytlemujete se že jsou nafrněnci, když rozhovor dají, melete zase............ ale proč to píšu, ty to víš sama, ty mechaniku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.