Romane Vojtku, koukej! Marek Ztracený se vrátil k partnerce a synovi! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Romane Vojtku, koukej! Marek Ztracený se vrátil k partnerce a synovi!

Opustit těhotnou partnerku není nic hezkého. Bohužel takové situace nejsou úplně neobvyklé. Nedávno českou společnost rozhořčil odchod Romana Vojtka (43) od těhotné manželky, které navíc zbývalo do porodu jen pár týdnů. Ani rodičovství Marka Ztraceného (30) nezačalo úplně hezky, teď je ale Marek důkazem, že na »happy end« není nikdy pozdě.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honzina
25. 04. 2015 13:41

Co to tady zase plácáte za moralistický kecy, raději si zameťte před vlastním prahem. Nechte panna Vojtka na pokoji, on ví proč to udělal. Ta jeho žena mi nebyla sympatická nikdy, ale mě se to netýká, je to jen můj názor.

egyptanka
25. 04. 2015 10:39

No a to se má pan Vojtek vrátit k manželce kvůli Ztracenému? Proč mu to cpete? Jděte se vycpat.

mekanik
25. 04. 2015 10:07

aháči koukejte jinej bulvár píše na stokrát lepší úrovni než vy.bez hrubic a bez takto debilních názvů článků.jaký je průměrný věk vašich zaměstnanců?řekl bych tak 12 let

milrena
25. 04. 2015 09:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.