Den po pohřbu Stanislava Grosse (†45): Potěšil dceru Natálku (12)! Smlouva ze záhrobí... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Den po pohřbu Stanislava Grosse (†45): Potěšil dceru Natálku (12)! Smlouva ze záhrobí...

Alespoň malá náplast na velkou bolest! Jen den po středečním pohřbu Stanislava Grosse (†45) se expremiérova mladší dcera Natálie dozvěděla (12), že bude opět hrát roli, ve které ji tatínek nejvíc miloval. Dokonce se o to před smrtí sám postaral!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anezat
24. 04. 2015 22:02

Mně se starší dcera líbí, jak vypadá, mladší má asi nějakou oční vadu. Též se přikláním k názoru, že kdyby starší dcera měla takový talent, už je dávno na konzervatoři.Je hrozně smutné, že se účinkování podplatí penězi a pak AHÁci napíší, jak jsou talentované. Nicméně, už by nám s nimi a jejich výjimečným nadáním mohli dát AHÁci pokoj.

petrmetr
24. 04. 2015 19:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
24. 04. 2015 15:42

Doufám,že holky Grossovi půjdou studovat na konzervatoř aby ukázali jaký je v nich talent. Proč ta starší už tam nestuduje.když má umělecký talent.Zřejmně mají talent po mamince a tatínkovi.Začnite litovat Grosse.

pavucinka
24. 04. 2015 16:29

proto je taky degradace zsokého školství / VŠFS, nebo ta S J.A Komenského, a bude jich jistě mnohem více. / Je to bumerang na celou společnost. Vem čert špatného zpěváka, ale co lékaři, nebo nepoctiví zákonodárci?/ na školách to začíná.....

mdada49
24. 04. 2015 13:16

Apropó, nepochopila jsem smysl Grossova výroku. "V listopadu a prosinci chtějí být rodiny pohromadě"........a proto si Gross přál, aby holky hrály v prosinci a listopadu!?!?!? Předpokládám, že když hrají,jsou snad pořád z domu, a tudíž rodina není pohromadě. Klidně mě opravte, jestli jsem to pochopila špatně.

bella.
24. 04. 2015 13:26

mdada49
nepochopila jsem ten důvod vůbec ,
je to asi blbě a špatně pospojovaný vygooglovaný článek z jiných periodik, v AHA to tak mají často , už si toho nevšímám

anka
24. 04. 2015 14:28

mas pravdu...taky me to zarazilo...ale protoze se jedna o bulvar...tak si s tim ani hlavu nelamu...

va45
24. 04. 2015 15:57

Třeba čekali na to až Gross umře aby vyšli s "talentem "jeho dcer na světlo boží.Nezapomeňte,že Janeček vlastní agentůru a je producent.

smazan_20150505
26. 04. 2015 08:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

petrmetr
24. 04. 2015 19:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
24. 04. 2015 12:44

Pokud vím, hraje tam stejný ansámbl jako před 2 lety , tedy původní obsazení.Nikdo neví, jak zněly smlouvy a práva!
Už vidím, jak na všechny muzikály znovu uvedené se dělá konkurz na jiné obsazení rolí Zaňákové Hůlky, Střihavky, Savky a dalších...
A k tomu smutku mám tohle :
žádný mozek nevydrží smutnit 24 hod. denně a to nepřetržitě několik let atd. takže ty kecy o tom, že holky mají jinou náturu jsou hnusný. Naopak je nutný na chvíli ze smutku vypadnout , aby ten další nával smutku ustály a tak pořád dokola, dokud to trochu neodezní.Ponesou si stesk po něm to celý život.Tátu měly doma, ne v ústavu!
----
fortun ty važ slova.Ty jsi kvůli otci sekla s prací, nechodila mezi lidi, čuměla doma do blba nonstop 24 hodin? Neuklízela, nechodila s dětma do divadla a kina, nehrála si s nima , nezírala na TV a to ani na veselohry? .... Hm ....?

mdada49
24. 04. 2015 12:30

Říkala jsem si, to má Gross štěstí, takové talentované dcerky. A potom jsem zjistila, že je nejlepší kamarád s Michalem Davidem a Janečkem, se kterým mají ještě k tomu na Floridě byty vedle sebe a bylo mi jasné, jak je to s tím super talentem. Nevím proč s tím ještě lezou na veřejnost, akorát n@síraj lidi a lítosti se přece určitě dočkati nemohou.

smazan_20150505
24. 04. 2015 12:56

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
24. 04. 2015 14:19

Tak mne teda nenas.. mě je to úplně putna. Co jste asi všichni jiného než protekci a lumpárny čekali. Holt musí lidé jít znovu cinkat klíčemi, ale dnes už by nebyli tak jednotní jako v r.89, dnes to spousta lidem vyhovuje. Byli tací, kteří byli chytřejší než Gross, mají anonymní akcie a jsou možná větší zloději než ten, na kterého pliváte. Ti si v pohodě užívají prachů a smějí se lůze, jak nazávají ty chudší.

va45
24. 04. 2015 15:39

Tak jste si naběhla na vidle.Ječtě,že jste tady včera bojovala za rodinu Gros­sovou­.haha­ha.Dob­ře vám tak pavlačový drbny.

jity
24. 04. 2015 19:18

pavlačová drbna nepochopila vůbec nic. Ano protekce je všude, ale proč kopat jen do těchto holek, jen proto, že jejich otec zemřel. Když už tak jsem nebojovala za Grossovo rodinu, ale za ty holky, které za nic nemohou a blbá kabelka primitivům vadí.

prasulka
24. 04. 2015 15:36

mdada4­9:Sou­hlas,G­ross vše dobře zaplatil,vždyť show byznys je jen a jen o penězích...všude jsou jen prominentní dcerušky,Gott také protlačil dceru a je jich víc.....

pavucinka
24. 04. 2015 16:25

Potřeboval, aby to proběhlo v klidu, tak tě nedrážila. Vždyť ti ani neřekla,že jsi naplnila zákonný důvod.Bez papíru na palici nemáš u soudu šanci. Tak se chovej rozumně ,a nebo se na to vykašli úplně, ano? Oni na tebe všichni kašlou, nechtěj mít problémy, v pohodě brát své platy, nic víc. Notářka v tom možná jede taky, může to býtjejich člen rodiny. Já jsem leccos postřehla, ale ty asi nikoliv. Chybějící milion už dávno převedli na jiné účty a nic už nedohledají.na další milion si DS dělá zálus­k.Sa­moyřej­mě,že účetz měli automatickz ymrayiut, ona hledí jako Marťan. Jsou tadz yvgyklí jen na "ovcany" .Musíš občas číst, aby tě nikdo nevyužíval a měl yákladní informace ve všem. Odvolání podávat nebudeš, ona tě nechal av bludu. Vyrozumí tě až tito dostanou souhlas od MHMP a budeš/ chceš-li/ podávat žalobu. Ředitel je býv. zaměstnanec MHMP, mohl to mít do měsíce, i těm ostatním bz to asi zařídil, ale drzel ústa. To je jedho strategie, takový mrtvý brouček.

petrmetr
24. 04. 2015 19:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
24. 04. 2015 15:48

Jó v tomto státě je to tak.Kdo maže ten jede.Rodina Grossova jela za peníze daňovýho poplatníka.Třeba pani Grossová si zase otevře nějaký bordel s kamarádkou, který mněla než si vzala ambiciózního Grosse. Co ještě vyleze po Grossově smrti na světlo boží,jaký je bordel v kultůře. Janeček,David se mněli dobře za kompoušů a teď se mají mnohem líp. No nejsme národ pitomců.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.