Bočanová dělá problémy a kolegové z ní rostou! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bočanová dělá problémy a kolegové z ní rostou!

Mahulena Bočanová (48) hraje v seriálu TV Prima Všechny moje lásky úspěšnou reklamní manažerku. Poměrně nenáročná stylizace, řeknete si. Jenže, ač to tak nevypadá, herečka je doslova postrachem týmu maskérů. Proč?
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
23. 04. 2015 10:22

Bočanová náhodou umí a myslím, že když jim to tak vadí, tak holt jí dají v práci dlouhý rukávy a při tréninku( hraje sportovkyni, ne ? ) připnou závaží na zápěstí , ale nevidím důvod to maskovat v dnešní době to má kdekdo.
Mně se trvalé poškození kůže nějakými blbostmi nelíbí

simeonsimeonovic
23. 04. 2015 07:57

A co je jako divného na tom, že by úspěšná manažerka byla potetovaná? To jí jako ubere něco na inteligenci či kvalitách práce? Můj kolega, angličan, je ředitelem úspěšné firmy v Londýně a je potetovaný celý. Vše mu klape a vydělávají velké peníze. Pohybuje se v podnikatelské sféře. Takže, opět hloupé, české předsudky malých, českých, slepičích mozků. Ono mimochodem, vůbec ten, kdo sleduje tyto seriály musí být trochu jetý, normální člověk k tomu asi nezasedne.

zhulena.vydra
22. 04. 2015 19:09

Z travesťáka udělat manažerku je fuška 😂😂😂😂😂😢😢😢😢

honza54
22. 04. 2015 16:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vilda696
22. 04. 2015 14:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.