Dopis na rozloučenou Milana Balamuty (†49), který partnerku polil kyselinou: Čtěte jeho poslední slova! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Dopis na rozloučenou Milana Balamuty (†49), který partnerku polil kyselinou: Čtěte jeho poslední slova!

„Strašně mě to mrzí, trápí mě, co jsem jí udělal.“ To napsal v dopise na rozloučenou Milan Balamuta (†49), který loni expřítelkyni Renatu N. (51) polil kyselinou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zzapp
23. 04. 2015 01:15

no, škoda, že to psychopat zamázl sám..... holka se bude trápit zbytek života, totálně odepsaná psychicky i lidsky. Já bych ho vrátila do středověku - Balamutu. Tam se sekaly ruce za krádež, natož za takové svinstvo, platila zákon oko za oko... A nebylo to úplně od věci. Ale i toto by pro něj bylo málo. Nejlépe ponořit ho zaživa od pasu dolů do kyseliny....ať si to vychutná a očima ať se na to může dívat...

bella.
22. 04. 2015 11:23

Z těch jeho prášků na spaní mohl mít klidně halucinace o očích, proč ne, hlavně si nedovedl sebe představit doživotně za mřížema.

mekanik
22. 04. 2015 10:23

nakonec z toho parch.anta bude hrdina který se obětoval

babapsi
22. 04. 2015 07:02

takovýhle Balamutové budou balamutit stále, kdysi partnerky, kdoví koho dalšího a nakonec ze záhrobí obhájkyně, chce, aby byl slavný a snad se o něm natočil i film, což se v dnešní době, která nemá než zvrácené hrdiny děje! FUJ !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.