Česko má novou miss: Je jí Nikol Švantnerová! Jak se vám líbí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Česko má novou miss: Je jí Nikol Švantnerová! Jak se vám líbí?

Blondýnu střídá brunetka. Gabriela Franková se rozloučila s korunkou a předala ji nové miss 2015 Nikol Švantnerové, která si odnáší i titul Česká Miss Bikiny. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jenda08
04. 04. 2015 16:25

Pekna holka jako lusk

vlaku
30. 03. 2015 12:03

Vítězka ... Ale čeho ? V této zemi je spousta krásných a inteligentních dívek. Jenže málokterá by vstoupila do firmy, líhně roztahovaček.

mandat
29. 03. 2015 23:04

Co ty jeji zuby ??????????????????

zluta.kecka
30. 03. 2015 11:34

No tak má mezírku, sice divný, ale někomu se to líbí, jedna Misska měla upíří špičáky a byla přitom teda ale moc hezká.

20tina12
29. 03. 2015 22:51

Jsou typově stejné, až je to nutné... křečovité úsměvy...

zluta.kecka
30. 03. 2015 11:36

Já to nesledoval, ale co jsem zahlídl ty jejich medailonky, tak mi přesně přišly jedna jak druhá, nic nejiskřilo, unylý americký úsměvy a na hlavě koště a vyhublá figura, žádnej šmrnc, takový tuctový kobylajzny. Ani jedna fakt šmrncovní baba tam nebyla.

subrosa1976
29. 03. 2015 18:12

Tak mě se líbila jiná Nicméně, za mě a myslím za velikou většinu.. nelíbí se mi vysoký ženský!! Vysoký má být chlap, tak je to přirozený v celé přírodě. Tahle se mi opravdu nelíbí, navíc mi připadá děsně neskromná a namyšlená. Vysoká ženská je obecně nevzhledná i jako mladá i jako stará. Je to přímo hrůza, ty veliký nohy - chodidla, jako lodě!! Prostě ta když si lehne s chlapem do postele, tak nevím jestli se tulí chlap nebo taková hnusná čára!!Nepůsobí to jemně, žensky, ale chlapsky!

vuhp
29. 03. 2015 14:45

Připadaly mi skoro všechny stejné.

zluta.kecka
29. 03. 2015 12:02

Je to hezká holka, vypadá i sympaticky a mile, ale na ulici bych ji přehlédl. Je moc obyčejná, nevidím u ní nic výjimečnýho, charisma nebo zvláštní jiskru. Ale to je třeba to fotkou, možná v reálu je to jinak. Jinak tyhle soutěže Miss (Miss Golf, Mokré tričko, Auto, Mléko, Suché z nosu, Velké chodidlo a další koniny) jsou na nic a o ničem. Jen a jen "škola" mladýho masa pro staré děduly se zlato kreditkou a tupý hokejky a kopačky. Naprosto zbytečná a zprofanovaná věc.

pizzaoo
29. 03. 2015 11:53

Jako sorry, ale je hnusná. Nechápu, komu se může líbit. Mezera mezi zuby atd., navíc ani nevypadá jako češka. Možná někde na tom Tchajwanu mohla být za krásku, ale u nás teda ani omylem vyhrát neměla. Bráno podle krásy byla nejhezčí dívka č. 10 a ta taky měla celou tuhle šaškárnu jednoznačně vyhrát. Přijde mi ubohé, že nedostala ani jedno ocenění. Dále pak nechápu proč i o 1. místu nemůžou rozhodovat diváci, ale na základě bůhvíčeho o něm rozhoduje porota ( přestože ani přes hlasování diváků by dívka č.10 zcela nepochopitelně nevyhrála ). Je to celé pěkně zkorumpované tak jako všechno v té naší zemičce.

zluta.kecka
29. 03. 2015 12:04

Tak chápu, že co člověk to vkus, ale psát o ní že je hnusná, to jsi přešvihl. Jinak máš ale pravdu, s tou zkorumpovaností.

davbod
29. 03. 2015 11:16

V momente, kdy v prubehu vcerejsi souteze bylo u pozdejsi vitezky jako jedinne receno, ze je modelka, bylo pravdepodobne, ze vyhraje.Zajimalo by mne, jaka spolecnost ji zastupuje.Mne osobne se libila nejvic a to nejen vzhledove, ale i vystupovanim, devitka, pak trojka i desitka.Co se tyka vitezky u divaku, coz byla dvojka, to byl pro mne nejvetsi ulet a mam pochybnosti nad timto systemem.Kdo kontroluje tento system?Je tam notar? Neverim ani tomu, ze by kazdy clen poroty si delal poradi.Myslim, ze jsou clenove poroty ovlivnovani minimalne temi, ktere nasledne vyuziji MISSky. Je to o businessu...Co se tyka poroty, tak u mne hruza.Misto toho, aby v ni sedeli opravdu odbornici, tak je porota slozena z tvari Primy a zastupcu sponzoru. Skoda, ze v posledni dobe nevyhrava nikdo, kdo je podobny tem, ktere uspeji v mezinarodnich soutezi, byt se obcas vyskytnou charismaticke osoby.

ararat
29. 03. 2015 08:44

bohužel s tímhle kouskem ve světě díru do světa neudělá,ale přeji ji vše dobré

ramonbenitez
29. 03. 2015 08:41

Vítězka je hezká, ale bohužel absolutně průměrně. Dívka vypadá i mile, sympaticky, asi bude i inteligentní...ale nic výjimečného, což bych od Miss čekal.
Miss je prezentována zejména jako soutěž krásy a v tomhle ohledu je vítězka, pokud to ohodnotím automobilovou terminologií, sériovým Superbem.....lepší než průměr, ale nic co zanechá alespoň trochu hlubší dojem.
Bohužel to platí i o ostatních divkách na druhém a třetím místě. Ani ve finálové desítce nebyla žádná vzhledově výjimečná dívka, kromě dívky č. 10, jejíž obličej byl nejhezčí ze všech adeptek (pravda, byla trochu menší než ostatní).
S těmito adeptkami na mezinárodních soutěžích asi těžko uspějeme.....tak snad příští rok budou mít organizátoři ve výběru "šťastnější ruku".

lesni.vila.samecek
29. 03. 2015 08:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150505
29. 03. 2015 09:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zzapp
29. 03. 2015 04:19

trapná soutěž, čím dál více upadající, kdo by to vnímal či sledoval..... A jen zběžným pohledem ..děvče švantnerovic nic moc. Tohle má být nejhezčí holka Česka?

smazan_20150505
29. 03. 2015 06:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lesni.vila.samecek
29. 03. 2015 08:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
29. 03. 2015 15:47

To určite ne to by vyhrála oxallis

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.