Nešťastná náhoda, nebo sebevražda? Kriminalisté vyšetřují pád ženy (69), která se včera po poledni zřítila v nákupním centru Mercury z 2. patra do přízemí.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Sítě už tam mohly být, někdo se může naklánět a spadnout i nechtěně.....Někteří lidé to mají tak těžké, že jim sebevražda připadá jako vysvobození.....