10 let od smrti Míly Myslíkové (†71): Zabila ji sekta?! Kvůli těmto záběrům? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. června 2026

Svátek slaví Jan, zítra Ivan

10 let od smrti Míly Myslíkové (†71): Zabila ji sekta?! Kvůli těmto záběrům?

Nádor jako trest za erotiku před kamerou! To vtloukali do hlavy Míly Myslíkové (†71) lidé z náboženské skupiny Hnutí grálu. Dohnali ji k depresím a pochybnostem o lékařích. Kvůli nim odmítala i role a zničená zemřela na následky mrtvice tři dny před 72. narozeninami.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

20tina12
11. 02. 2015 14:35

to je tady spolek

bella.
11. 02. 2015 13:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
11. 02. 2015 14:43

bel- ale už jsem si to přečet.a to jsem si myslel že mám tu nejlepší ženskou na světě.to jsem ale blbej

ararat
11. 02. 2015 19:53

neboj objevíš ještě neobjevené
to pude pr**del

bella.
11. 02. 2015 13:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
11. 02. 2015 14:07

No vidíš a přesto na ni nemáš a podle tvých blábolů nikdy mit nebudeš "intosko z Blesku"

ararat
11. 02. 2015 19:58

tak to je mazec..mek povídá že prý si myslel,že myslel že mám tu nejlepší ženskou na světě
taková baba v životě musí být hrozný terno,­pano­vačná,­totál­ně hloupá a nevidí si 10 minut před sebe,ale je to v její neprospěch....osud ji to ještě nandá a pořádně na záda až se ohne

ararat
11. 02. 2015 11:31

nechte paní Myslíkovou,byla to velmi dobrá herečka,a nekritizujete že je taková či maková,herci tady nejsou od toho aby byli jak modle,ale aby zahráli určité role,které jsou z reálného života a nedovedu si představit,že by herci byli jako jeden,jen primitiv může napsat takové zrůdnosti,ale to už je také o charak­teru,­člově­ka,bo­hužel dneska jsou lidi zlí a myslí si,že mohou úplně všechno,když se zbaběle schovají za pc monitoru a budou tady házet své nechutné špeky.....ale všechno jenom do času,i na takové lidí je příroda všemocná a nikoho se neptá

ararat
11. 02. 2015 11:32

opr: mole

bella.
11. 02. 2015 13:10

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mord
11. 02. 2015 14:08

A ty ty svoje Brouku Pytlíku

ararat
11. 02. 2015 20:00

asi si drahá božena nepochopila o čem je vlastně řeč,ale vysvětlovat takovému hotntotu jak jsi ty nehodlám,jsi prostě sbestředný primitiv a to ti škodí

fortun
11. 02. 2015 09:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

amplituda
11. 02. 2015 08:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mekanik
11. 02. 2015 14:47

amp-moje řeč

trhnisinadledvinkou
11. 02. 2015 08:53

jsi debil, víš to?

mandat
11. 02. 2015 08:47

Co to je za clanek ? Myslikova byla cely zivot vykrmena, nevazila si sveho zdravi a je to zazrak, ze se dozila 71 let.

ararat
11. 02. 2015 20:02

a ty si vážíš svého zdraví?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.