Pomsta Islámskému státu za upálení pilota: Začalo masivní bombardování džihádistů! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Pomsta Islámskému státu za upálení pilota: Začalo masivní bombardování džihádistů!

Jordánská bojová letadla včera podnikla nálety proti pozicím Islámského státu (IS) v Sýrii, kde byly údajně zasaženy výcvikové tábory a muniční sklady. Podle Radiožurnálu Jordánci také poprvé útočili na pozici Islámského státu v Iráku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

bella.
06. 02. 2015 11:11

Zajímalo by mě, co by se stalo, kdyby to nebyl Jordánec, ale Francouz.To by Francouzi opět zatáhli Evropu do svého 5 milionového arabského problému nalepením plakátů , že s ním sympatizujeme ?Jordáncům mají poděkovat všechny evropské země, které nás zavalily svými přistěhovalci ze svých kolonií na kterých dřív profitovali a kteří jim u dávno přerostli přes hlavu.

ararat
06. 02. 2015 11:22

no ty jsi mi generál,ale už bohužel po bitvě,měla bys být v první linií a jít zachraňovat svět ještě tebe by tak potřebovali všeználku,vrať se k pohádkám,bude to pro lidi to nejlepší co můžeš udělat

bum-bac-bum
06. 02. 2015 11:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
06. 02. 2015 22:48

bohužel mám pravdu

Islámský stát vyzval k zničení Francie
Radikální hnutí Islámský stát ve svém novém videu vyzvalo k dalším útokům ve Francii.

prroud
06. 02. 2015 10:06

Pani nahore upekli a kmani dole se pro jejich radost vymlatej mezi sebou.............

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.