Šéfové muslimů v Česku: Co nám vzkázali? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Šéfové muslimů v Česku: Co nám vzkázali?

Všichni muslimové nejsou teroristy a hrdlořezy. O tom se snažili v televizní debatě na Primě přesvědčit diváky šéfové dvou největších islámských organizací v Česku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marie60
20. 01. 2015 15:00

A proč tenkrát poliši udělali zátah v mešitě ? Vždyt´ jsou přece "naši muslimové" tak mírumilovní. Já jim nemohu věřit. Když ten černý minule řekl, že by zde chtěl zavést šaríju, tak každý člověk by měl být ve střehu.

bum-bac-bum
20. 01. 2015 10:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bum-bac-bum
20. 01. 2015 10:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
20. 01. 2015 13:05

bum-bac-bum

já taky nejsem Charlie , ale říkej to francouzské firmě, co nás do toho bez nás o nás zatáhla.
A kdo myslíš řekne z ČR vlády, koukejte to sundat?!
Nikdo, přesně tak jako kdysi připodělaná vláda ve Francii a v Anglii a nechala to takhle přerůst.

petrmetr
20. 01. 2015 04:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
19. 01. 2015 20:49

Všude je po Praze:
JE SUIS CHARLIE !!!!!!!!!!!!!

Jela jsem v tram a rozuřilo mě, proč nás Francie tahá do jejich boje.Všude jsou bliboardy.Jak to že se neptali městských částí na souhlas?Co si vůbec dovolují v cizí zemi?


Je suis Charlie, hlásá 270 plakátů v Praze. Vyvěsila je francouzská firma JCDecaux, která obhospodařuje reklamní plochy na zastávkách, vitrínách i sloupech v hlavním městě. Chce tím vyjádřit solidaritu s Francií. (N) (N) (N)

beladona
19. 01. 2015 20:57

opr. rozzuřilo

a jak už jsem jednou tady řekla, Francii to přerostlo přes hlavu, tak pracuje na tom:
Evropo postarej se, budou brzy i u vás, prozatím jim dáme najevo, že stojíte za redakcí, která si pustila hubu na špacír

lesni.vila.samecek
19. 01. 2015 21:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
20. 01. 2015 10:36

lesni.vila.samecek

a jako z auta to neuvidím ??

Bilboardy obvykle bývají na u l i c i , ne v tunelu Nepochopilas o co jde.

petrmetr
20. 01. 2015 04:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
20. 01. 2015 13:17

petrmetr

jj my jim budem fungovat jak další tester

lesni.vila.samecek
19. 01. 2015 19:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobosa
19. 01. 2015 19:05

Vyhostit ty sv.ně...

bum-bac-bum
20. 01. 2015 10:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
19. 01. 2015 12:42

Tak jeste jednou,at lidi vedi,kdyz s tim nedate pokoj : Tak to je,kdyz si miliardovej muslimskej svet nedokaze poradit s par desitkama tisic islamskejch radikalu a Evropsky media z toho udelaji vlnu nenavisti a strachu ostatnich lidi...........jak jednoduchy je rozpoutat valku,ze ano?Vidim to jako cilenej utok na Evropu nekym kdo potrebuje valku na cizim uzemi aby z toho mel,aby si pomohl financne na nasich zivotech a nasi bide,vidim to na praci nejakyho "prizivnika" kterej se prizivuje na celym okolnim svete!!! A my mu to sezereme aby se on mel dobre a my umirali a prezivsi platili "pujcky" za obnovu do dalsi valky?? Muslimsky uprchliky nam sem nekdo cpe naprosto zamerne,vi ze se dve odlisny kultury tezko snesou i kdyby mely obe zajem,takovy je zakonite multikulti ktery muze existovat jen v policejnim state,maji kam jit u sebe doma,mezi svejma.Takova je pravda vazeni,tak co,nechate se nachytat??!Nebo s tim neco udelame? Inu,dokud budeme slyset na penize kterejma nam vladne jen par lidi z celyho sveta,bez moudrosti,nic se nezme­ni..­....­..bud­me tedy moudri,naucme se to,a posleme je do riti!Rozdel a panuj,kdyz se dva blby perou,treti z toho ma uzitek.V Rusku to prizivnikovi zatim s Ukrajinou nevyslo,naopak EU prastene zada dalsi sankce,ale Evropska komise uz u Ruska zebra,zatimco USA kaze vodu,ale pije vino,kde to jsme? Tak se vyrobi a vyzdvihne problem s Islamem.A porad jim to zere­me..­....­....­...kdy nas napadne rict : Dost?

jarypadlo
19. 01. 2015 12:25

Čekal jsem vzkaz jak odvolávají spící teroristy a respektují naše zvyklosti a budou mezi svými šířit osvětu o životě v hostitelské zemi.

rezacek
19. 01. 2015 11:58

Co nám vzkázali šéfové muslimů v Česku, je mi u p..e. My jim vzkazujeme pouze jedno: SEBERTE SE A TÁHNĚTE! SEM NEPATŘÍTE !!!

lesni.vila.samecek
19. 01. 2015 21:42

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
19. 01. 2015 11:01

Ano hadaja,nic vic,nic min,kam jdu,tam se musim prizpusobit,je to naprosto normalni,a kdyz uz ne prizpusobit,nesmim tim "ockovat" spolecnost hostitele! Spadla klec.

boruvka76
19. 01. 2015 07:39

chcete-li tu s námi žít, respektujte naše pravidla a zákony. Svoje práva jako šaría apod. si nechte ve své zemi. A nelíbí se vám to? Běžte domů nikdo vás sem nezval !!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.