Vdavky Rychtářovy přítelkyně: Strach vdovce z bývalého poskoka a ženich namol! Byla to past | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Vdavky Rychtářovy přítelkyně: Strach vdovce z bývalého poskoka a ženich namol! Byla to past

 Je až neuvěřitelné, co jsou někteří lidé schopni udělat pro slávu. Exmilenka Zdeňka Macury (40) Vlaďka Šuleková (44) včera uspořádala nejpodivnější událost roku 2014 – vlastní svatbu! Za svědky jí měli jít Josef Rychtář (56) a Ivetin zvukař Standa Lysý (49), mezi hosty měla být Rychtářova údajná přítelkyně, prostitutka Jana Podlešáková (27), a dokonce i Rychtářova exmanželka Darina (56). Dopadlo to ale trapným fiaskem! Šuleková nakonec stála ve svatebním uprostřed Plzně a zoufale prosila kolemjdoucí, aby jí obřad odsvědčili, protože nikdo z »říčanské partičky« nedorazil. Tím se svatba ženy, která se vetřela do přízně většiny hlavních mužů Ivety Bartošové (†48), stala nejbizarnější událostí tohoto roku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pozorovatel2013
19. 12. 2014 20:24

Šuleková má divné oči, jako blázen, a ty zuby, no to je teda hnus velebnosti

notototeda
15. 12. 2014 16:36

Vladěna zas potřebovala bejt slavná,pozvala si je aby se poprali a mohla vyřvávat že o ni . Nejlíp to vymyslel ženich , radši se spráskal at je mu to šumák a je to. Bože chlape zdrhej od ní,ta je blbá jak celý to rychtovo komando a ty si to chceš ještě vzít.NEBLÁZNI

ilona700
15. 12. 2014 02:27

Za1- Vyd-bali s novinárom Turkom ktorý nevedel či je to naozaj a to jediné sa im podarilo, lebo tučniak si myslel že by takéto hnusné šaty boli na vydaj? to naozaj podľa teba? kde žiješ??? ALE Táto TRAPKA ktorá už nevie čo by od dobroty- mali tam nabehnúť s vodnými delami a poriadne jej tie svadobné šaty pooblievať aj so ženíchom, priviazať k stromčeku a nechať vyschnúť do rána - inak by sa im ráno smialo - takýmto Bezhlavým hlupákom ako oni dvaja prajem aby sa v živote dobre nevydala a on neoženil keď si robia srandu zo svadobného obradu -tudíž ani nevedia asik čo to vôbec je!-inak Normálny človek zo seba Verejného šaša normálne nezrobí- iba Šuleková, Rychtár, Macura. Šuleková keby si bola aspoň tak chytrá ako si vygumovaná tak by si nedala vedieť Rychtárovi že tam bude aj Standa, Darina a už vôbec nie jeho prostitútky, mala si to dať na slušnejšie miesto a určite by ti ten Rychtár sadol na lep a zožal tak Verejnú Hanbu - aspoň niečim mohol byť lapený ibaže ty nemáš zrejme na tekéto IQ a to je okázalé!
Tiež ma zaujíma zdroj kto to povedal Rychtovi kto tam príde- žeby tajný noshled? tak tajný noshled!- tak ty si tiež poriadne blbý jak tágo! ....mohlo to skončiť úplne inak...Inak ma nezaujíma táto sliepka z ktorá sa hrá na chudinku, celebritu- ozaj Kto ti platil hostinu Vlaďko? aha ja viem veľkosť tvojho kalibru zadarmo nikdy necvaká a vždy si už toho mecenáša nájde ...aby si raz nenarazila na ten hrbatý Nos!
Vyjadrím sak Lysému - tento pán ktorý záhadne zmizol keď mal strážiť Ivetu pred odchodom na koľajnice, mimochodom nikdy sa nenašiel ten muž ktorého videl svedok pri natáčaní kuny vraj išiel s Ivetou nejaký muž...Kedy to mienite Česká polícia riešiť? tak tento Pán, resp. v mojich očiach ,,sráč" pokiaľ viem ešte som s ním nevidela ani jedno video akoby hovoril na kameru o Rychtárovi- všetko je to len ,,jedna baba novinárska povedala", len články takže mi tomu veriť aj nemusíme že sa niečo takéto uskutočnilo a Lysý môže byť len nastražený Rychtárom

erene
14. 12. 2014 20:44

Ano byla to past ! K tomu se hodí část písně z disco příběhu 2 (Šuleková hrála v disco příběhu jedna)
Mohl by to zpívat ušoun nebo Joska mladší !
Tohle vidím černě, je to jak zlej sen
Tady někdo brzo přijde k úrazu
Neproved nic zlýho, nevšimnul si jen
Že se život skládá taky z podrazů
Táto, nemůžu tě jako kluka zavírat
I když tys mi právě tohle dělal rád
Věř mi, zadarmo ty holky neumějí spát
Na to můžu ti klidně svůj krk dát
Je to past, past
Pěkně nalíčená (na mýho tátu)
Past, past
Jaktože to nevidíš?
Nedej se dál mást
Táto, v týhletý chvíli
Jsem strážným tvým andělem já
Nebudem si přece dělat naschvály
Ale abych mlčel, tak to nebudu
Možná táta čeká, jak ho pochválím
Ale za co, když mi dělá ostudu?
Táto, jednou tě ty dámy, až dostanou svý
Jako vymačkanej citrón zahodí
Táto, vzpomeň naší mámy, mámy světový
Hele, dej si říct, já vím o nich svý
Je to past, past
Pěkně nalíčená (na mýho tátu)
Past, past
Jaktože to nevidíš?
Nedej se dál mást
Táto, v týhletý chvíli
Jsem strážným tvým andělem já

eisenbieger
14. 12. 2014 17:46

pichali ji lysy a rachta ozraly pod obraz na trojku u neho , chtela zato parkrat byt v blesku

mekanik
14. 12. 2014 15:59

banda ***

ararat
14. 12. 2014 16:39

mek-u,máš 100% oravdu

mrdounberlusconi
14. 12. 2014 12:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

auslak
14. 12. 2014 10:49

co takhle naplánovat deštníkový pohřeb

hejhej
14. 12. 2014 10:42

Šuleková nebyla týraná, ale narození praštěná.
Hloupá slepice, která se zviditelňuje za každou cenu, stejně jako Rychtář .Nejdříve se nalepila na Macuru jako týraná, aby se předváděla po smrti Ivety, potom otočila o 180°° a nalepila se na Rychtáře a v době, kdy ještě byla s Macurou a oba byli pozváni Martuccim do Itálie,odjela tam sana a jak uvedl ital( to se mu dá věřit) denně chtěla volat do bulváru a posílat fotky. Ital o slepici ale zájem neměl, utřela, vrátila se zpátky.
Šuleková je moc hloupá a primitivní K Rychtářovi by se hodila

prasulka
14. 12. 2014 13:25

asha10
14. 12. 2014 19:07

hejhej Habrmane ty jsi nějakej moc chytrej

erene
14. 12. 2014 20:42

hejhej je žena..

britva
14. 12. 2014 10:36

celá tahle vypečená partička patří do blázince

lambrika
14. 12. 2014 09:26

a na důkaz přátelství s vdovcem roku se týraná bude vdávat každý měsíc - taková výroční oslava . . . už to má okouknuté od vdovce roku

zlobit
14. 12. 2014 09:20

Škoda, že nevěřím, že Pepa řekl pro AHA důvod, který uvedli.

jozefe
14. 12. 2014 08:48

Noviny stale ztrácejí s svojych čtenářů, nikde ve světě nepíšou o jednej osobě
Každý děn

hejhej
14. 12. 2014 14:44

jozefe: To bude asi tím, že nikde ve světě nemají takového idota, jako je Rychtář.

koko61
14. 12. 2014 08:17

pane Bože.......

petrmetr
14. 12. 2014 05:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.