Smutné tajemství Petra Hapky (†70): Záhadná smrt syna! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Smutné tajemství Petra Hapky (†70): Záhadná smrt syna!

Dlouhých 33 let nosil zesnulý skladatel Petr Hapka (†70) žal v duši. S exmanželkou Ullou Keslerovou (64) měli prvorozeného syna Jiříka, který hned po porodu v Římě zemřel. Nešťastný otec ho sám pohřbil!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

anavin
02. 12. 2014 19:32

No jo slavné AHA! Paní Ulla poskytuje lživé články za úplatu ???....Asi jako ....Ulla, která přiletěla do ČR z Itálie hned den po Hapkově smrti...,ale přitom jsem někde četl, že měla být s dcerou u smrtelného lůžka...jasně že nebyla... asi jako by měla být pravda jak se o něho dcera starala...!?!

mandat
02. 12. 2014 07:04

Hapka poslal plno zen na potrat, rika se , ze jich bylo kolem 30 + a to ho netrapilo ? Vzdyt to bylo take zabiti a navic v te dobe takovy potrat byl riziko i pro zenu. Mohlo se stat, ze pak uz nemohla mit deti. Timto se nezabyval ????­??????­??????­??????­??????­??????­??????­??????­???

ararat
02. 12. 2014 08:38

no vypustil jste informaci,kterou nemáte ničím potvrzenou,a pouze se to domníváte..nesuďte někoho když nemáte informace co vlastně měl p.Hapka za sebou.Víte je opravdu jednoduché někoho soudit,ale posoudit je velmi těžké.
Určitě to byl člověk z + i - jako každý z nás a nehrajme si na svaté.A ni mezi zdejšími diskutujícími není určitě žádný anděl bez poskvrny,jenom se mezi sebou neznáme a jsme schovaní za monitorem.Češi umí být hodně ošklivý,a úplně se v tom vyžívají jak mohou někomu ubližovat bez trestu,v reálu by mu to nikdo neřekl,ale tady si to dovolí.
Je to smutné

smazan_20150109
03. 12. 2014 06:31

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
02. 12. 2014 09:37

si myslím, že to není vaše starost , s tím se museli on i ony ženy vyrovnat...bxlo to jenom čistě jejich rozhodnutí a vám do toho nic není

3dots
02. 12. 2014 10:17

mandat: říkáte "poslal je na potrat" jako byste předpokládal, že dotyčné byly bez možnosti se rozhodovat? Měly volbu: buď potrat nebo donosit a tlačit na alimenty. Nejsou oběť, sex měly dobrovolně, že.
A neformulujte to tak, jako kdyby interrupce byly dnes bezpečně nebo nebyly vůbec, za jejich statistický pokles může kvalitnější antikoncepce, nikoliv lepší morálka.

gabcakovamatinka
03. 12. 2014 11:40

Máte pravdu, měly svobodnou vuli....na druhé straně před 30 lety se na mateřství svobodné matky nehlíželo úplně jinak než je tomu dnes...Dneska je to snad móda pořídit si dítě i bez papíru nebo si ho nechat a být na něj sama. Nikdo se dneska nad tím nepozastavuje. Před 30 lety to ale byl povyk, ostuda a taková žena byla společností odvrhována, nepřímána....takže já se ani nedivím, že nakonec zvolila ten potrat. Chlap při ni nestál, společnost také ne...kdyby mě chlap posílal na potrat tak u mě skončil, nebo že já tam musím jít a on posílá náhradníky za sebe jak to dělal pan Hapka....No co, žil jak žil, byl jaký byl...ať je mu lehká zem jak o tom spíval.

3dots
03. 12. 2014 16:44

gabcakovic.. : povyk, ostuda a společenské odvržení, hmm, tak až takhle vyhrocený obraz se hodí spíš do období první republiky, 70. a 80. léta již byla výrazně měkčí.
Ono spíš jde o to, že "žádostivost těla" se s rozumem moc za ruku nevodí a pak je dotyčná v situaci, kterou vůbec nedomyslela. Takových je, které se vrátily z lázní, dovolenkových dobrodružství ap. a řešily svůj "malér" stejně

raspina
02. 12. 2014 13:35

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.