Ministr a miliardář Babiš prozrazuje: Je manuálně zručný? A jak si přišel na první peníze? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Ministr a miliardář Babiš prozrazuje: Je manuálně zručný? A jak si přišel na první peníze?

Miliardářem se člověk nestane přes noc, pokud nevyhraje v loterii. Andrej Babiš (60) na svém bohatství pracoval už od mládí. Deníku Aha! svěřil, jak začal ještě na gymnáziu podnikat, takže si dnes může dovolit utratit za jediný večer i milion korun!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

petkule
01. 12. 2014 21:17

No jooooooo a přes internet to bude zřejmě taky pořádnej génius, nakonec podívejte se taky:
http­://www­.andrej­babis­.cz/

koko61
27. 11. 2014 23:10

Vytlemenina slovenská, nám tady v Čechách bude kázat?? *** slovenský, zkur.vený. Že nejde na slovač předvádět to divadlo, co předvání tady u nás, kryp.lík. TAM BY HO HNALI, ŠMEJDA. Tak jsme tam kde jsme byli za totáče. Vládnul tady Husák, zkur.venec slovenský a máme to tady zpátky, tak kam jsme to za 25 let demokracie dotáhli?? Do ***, že soudruzi

ararat
06. 02. 2015 10:04


to vypadá na pořádný zuř...to je přeci známé,to není novinka ale podle mého názoru to jako ministr financí dělá celkem dobře a že je to slovák...no není to jedno? mě zvedá adrenalin Kalousek a to je čech a kam to dopadlo...dejme mu prostor ať ukáže kde je ten bod úspěchů,že je z něj miliardář...no a zase platí to že chytrým patří svět a blbým robota,co ti brání taky být bohatým,nestačí jenom nadávat a skákat jak gumový čert,schovat se za sklo monitoru a nadávat jak bys vylez z nějaké díry..ukaž že jsi lepší a pak se ti na obličeji objeví smějící se smajlík,prozatím bych tam viděla zuřícího smajlíka

prroud
27. 11. 2014 14:01

StB minulost me nezajima u nikoho! Jedine z oddeleni ktery primo sikanovalo lidi.Bez statni bezbecnosti je kazdej stat namydlenej! Ale zajima me ze je oligarcha a ani me nemuze presvedcit,ze tam neni proto aby si pomohl prave v tom svym sektoru!!! Protoze ani presvedcovat nemusi,je to naprosto logicky a jasny! Tyhle lidi nemaji v politice vubec co pohledavat!

prroud
27. 11. 2014 13:57

Slovenskej oligarcha nema co delat ve vlade,na Slovensku,natoz u nas!!!

mord
27. 11. 2014 13:09

To je mimořádně nebezpečný a nepříjemný člověk

prdyvrdy
27. 11. 2014 16:27

proč myslíš nebezpečný???

smazan_20150109
09. 12. 2014 11:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dandova
27. 11. 2014 11:28

Milé děti, tady vidíte, jak se vyplácí celoživotní práce u soustruhu.

kores
27. 11. 2014 11:12

Nemůžu si pomoct, je mi celkem sympatický, dělá na mě dojem, že se snaží. Jo, jasně: dotace, bionafta, podezření na STB minulost, to všechno si uvědomuji, ale líbí se mi, že není arogantní a klidně přizná, že něco neví... Četl jsem pár jeho blogů na idnes a ze začátku byl z fungování sněmovny a z výkonů pánů poslanců dosti vyvedený z míry. Je to přeci jenom člověk ze soukromého sektoru. Jen mám obavy, že ho převálcují, že ho ta šílená mašinerie utluče...

bb88
27. 11. 2014 12:49

STB minulost je již jistá, teď se hraje o to, jak vnutit soudu, že nespolupracoval.

tacoo
27. 11. 2014 16:28

Už se stalo, svědci si nevzpomněli.

prdyvrdy
27. 11. 2014 16:26

kdepak neutlučou ho, ten se totiž nemusí bát, on nespadne zpátky do chemičky ani se nebude muset doprošovat nebo nějaké VŠ kamarádíčka.. To je jeho výhoda. Spíš jde o to že díky kolaici neprosadí to co by chtěl... jako vždycky. To že byl STB je mi fakt úplně fuk, tolik škody jako disident už nikdo nenadělá.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.