Dívka (15) z Brna v lese mučila desetileté dítě! Usekla mu sekerou prst, řezala ho nožem! Chtěla vraždit... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Dívka (15) z Brna v lese mučila desetileté dítě! Usekla mu sekerou prst, řezala ho nožem! Chtěla vraždit...

Kriminalisté zadrželi v uplynulých dnech patnáctiletou dívku z Brna, kterou obvinili z pokusu o vraždu. ČTK to dnes řekla mluvčí jihomoravské policie Petra Vedrová. Podle spisu napadla v lese sekerkou a nožem desetiletou dívku, které usekla prst. Oběti se podařilo z místa činu uprchnout.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

frannes
07. 10. 2014 12:20

Někde jsem četl,že zmíněná náctiletá byla satanistka, oproti jiným si myslím,že trestní odpovědnost by se měla snížit na 14. let, jestliže se prodlužuje věk na důchod, opačně i dříve mládež dospívá a měla by za své činy nést zodpovědnost, navíc policie, škola, sousedé , spolužáci atd. by měli zárodky satanistických, šikanózních skupin odhalovat a zasahovat i umístěním do diagnostických ústavů, nevím na koho a proč se ohlížet, bez ohledu na příslušnost k většinové nebo menšinové populaci.Rovněž školní řády by měly zakázat oblečení a doplňky charakteristické pro satanisty a jiné extrémy, já osobně nemusím ani tzv. kapucáře (výjimka pro fujavici a vícestupńový mráz) , ovšem v parnu naražená kšiltovka a přes ní černá kapuce svědčí o IQ tykve nebo může předznamenat nějakou pozdější orientaci směrem k násilí, občanské neposlušnosti atd.

mrdounberlusconi
07. 10. 2014 05:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gaysknirem
06. 10. 2014 17:59

Právě vzhledem k věku té patnáctileté by se to mělo komentovat. Snižováním hranice trestní odpovědnsoti se nic nevyřeší. Děti jsou zjevně dříve dospělé a často postrádají citovou výchovu. Někdy mají moc velké kapesné, a stoupá jim to do hlavy.

akaska
06. 10. 2014 13:03

Tohle ma byt budouci matka?! Jsem zvedava, co s ni udelaji! Taky pak bude anonyme ***t po svete jako vrah z Knezevsi? "Chudinka", urcite byla tyrana - jak se pak takove chovani omlouva, i kdyz par facek nikdy neskodi - taky jsem nejakou schytala, a po pravde plnym pravem.

akaska
06. 10. 2014 13:17

Omlouvam se velkemu inkvizitorovi - ze jsem pouzila pro vas sproste slovo c.o.u.r.a.t po svete, ze jste to musel vyhvezdickovat! Priste pouziji chodit. P.S. Hlavne, ze vam nevadej ti sprostaci co sem pisou!!! Ad.2 a co diskuse o "cechovi" zamerne pisi male "c" v Anglii, taky vadi?!

trhnisinadledvinkou
06. 10. 2014 14:04

gaysknirem
06. 10. 2014 18:02

Na Actualne.cz blokují i zcela slušné diskutery, protože se zřejmě někomu znelíbili. Vulgarita většinou ale nevadí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.