Vanda Hybnerová (45) o svém podřadném povolání a veřejném pranýři s Rašilovem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Vanda Hybnerová (45) o svém podřadném povolání a veřejném pranýři s Rašilovem!

Kdysi Vanda Hybnerová prohlásila: "Zestárnout vedle svého muže považuju za vyhraný boj." Dnes už si to nemyslí. A dokonce po martyriu s krachem manželství dospěla k novému pohledu na svůj život. Rozhodla se zaměřit jen na sebe a ostatní neřešit. "Jakékoli rozhodnutí udělám, bude jen moje," říká. Případ Rašilov, zdá se, hází definitivně za hlavu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xsedmikraska
19. 09. 2014 07:15

Co dodat? Přeji ji, aby měla hodně síly. Je to sympatická a inteligentní dáma a je jisté, že v životě ji určitě čeká ještě mnoho hezkého. Čas léčí všechny rány. Za pár let už bude úplně jinde a rozchod s otcem jejích dětí již nebude bolestí, ale jen zkušeností. Opravdu! Přeji ji v budoucnu novou lásku!

smazan_20150608
18. 09. 2014 14:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
19. 09. 2014 07:01

Svým způsobem má pravdu, herectví bylo podřadné povolání. Díky médiím nabralo jiný směr, televize dostala do podvědomí i ty, kteří by jinak zůstali provinčními figurkami. Umění? Snad, záleží na kvalitě. Občas taky šmíra. A dnes hlavně kšeft, výhodný pro toho, kdo se umí vnutit, viz třeba Geislerová. Profese sedící hysterkám v ženské i mužské podobě, příliš emotivní jedinci, kteří tu hysterii přenášejí i do běžného života. Něco v Dostálovském smyslu: Víte, kdo já jsem?! Ministr!, jemuž se dostalo odpovědi: Nic si z toho nedělejte, někdo to dělat musí.

bum-bac-bum
18. 09. 2014 13:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

dzery
19. 09. 2014 11:27

beladona
18. 09. 2014 12:46

O Hybnerové jsem si opravila názor , když jsem ji viděla v divadle.
Je to dobrá herečka.
Pokud čtu její vyjádření, žasnu jak přesně dokáže některé myšlenky formulovat, přesně popsat stav věcí, je chytrá .Nevěřím, že za rozchod může jen on.Ale fandím jí.
( Jemu ale taky , je to složité )

babapsi
18. 09. 2014 12:30

paní Vanda mi připomněla slova Miloše Kopeckého - a to byl skutečný herec - na sklonku života řekl, snad to je i v jeho autobiografické knize " Nemám žádnou úctu k herectví, herectví je jen nedostatek studu".
Myslel to opravdu, akorát se herectvím celý život živil, a když už nehrál, řekl tuto pravdu. Jinak je to profese - aspoň v Praze, dobře placená a protekční, neboť většinou ti potomci nemají talent jako rodiče, to je dnes hodně vidět, ale živit se tím, pěkně a snadno jim vyhovuje. Herecké legendy také rády zakládají rodinná divadla, celá rodina se tam uplatní a granty je pěkně živí.

smazan_20150109
19. 09. 2014 07:20

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.