Rychtářova přítelkyně promluvila: Macura mě šikanoval! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Rychtářova přítelkyně promluvila: Macura mě šikanoval!

Káže vodu a pije víno! Ctitel tragicky zesnulé Ivety Bartošové (†48) a samozvaný ochránce týraných žen Zdeněk Macura (40) byl nařčen z domácího násilí. Jeho exmilenka Vlaďka Šuleková (44) promluvila o šikaně a psychickém teroru, které prý zažívala, když u něho bydlela.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

setroseuros
06. 10. 2014 12:25

Macura ji sikanoval a psychycky tyral tak utekla k jeste vetsimu tyranovi A co maji spolecne Martuci, Macura , Rychtar? Zeny! Vsichni meli Ivetu a pak Vladku !

pozorovatel2013
12. 09. 2014 17:23

Šuleková by se měla léčit, nevím kde ji Zdeněk M. kterého znám, vyhrabal ale tato osoba je úplně mimo mísu. Je to Štětka! Mažel ji párkrát nachytal jak š... s jiným tak dostala po držce, prý hned násilí jo?? haha Suleková ty lžes, podvádíš a ještě využíváš ve svůj prospěch kde koho ty zapraná socko v kožichu!

matylda-rut
11. 09. 2014 22:14

Vlaďka Šuleková vypadá jak trhlá. Co se pořád točí kolem takových idiotů, jde ji jen o zviditelnění? Měla by si obarvit vlasy na tmavo a ostříhat ty cípy, vypadá jako Cipísková. Blbá musí být taky, jinak by se takhle nezesměšnovala.

illis
05. 10. 2014 15:23

Macura jí pomohl a ona se mu odměnila pomluvami . Měla by dostat pořádně přes pusu, aby věděla, že takto se ženská k člověku, který ji pomohl nechová .

mirkazam
11. 09. 2014 13:22

Každý normální chlap by tuto flundru chytil za flígr a vykopl ven. To jenom skalní ctitelé Ivety ji vzali mezi sebe jako parťačku. Jak se říká svůj k svému ...

prdyvrdy
11. 09. 2014 13:01

ta baba je tam hnusně hnusná, no to musí být *** pelešná. Asi je to kráva když má tolik žaludků na Macuru na Rychtáře na Martuciho a znovu na Rychtáře jen ať si panáček toho eklu užije. A já myslel, že ženská musí být hezká anebo chytrá A tady je hnus blbej a jak se o ní píše

lukas.cz
11. 09. 2014 20:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pavucinka
11. 09. 2014 12:01

Modelky jsou vesměs šeredné. Dlouhé a hubené, obličej není důležitý. Nyní se takové pro modeling vybírají, a je to špatně. mělo by se vybírat ze všech typů žen, protože všechny se chtějí oblékat, že?

prdyvrdy
11. 09. 2014 13:02

tohle a modelka? jo možná dělala v Itálii měsíc ku-rvu než jí vyhnali.

lukas.cz
11. 09. 2014 20:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lukas.cz
11. 09. 2014 20:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

foxhound_blue
11. 09. 2014 10:58

Macura je nemocný člověk stejně jako Rychta a tahle dáma od pangejtu z E14,jak jí sám Ryctář nazval jenom vyhledává tyto a podobně psychicky narušené existence.

repelos
11. 09. 2014 10:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

brugal
11. 09. 2014 10:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hgfcf
26. 09. 2014 12:42

brugal přesně tak ani mně nevadí a dost panu Rychtářoví fandím a jemi uplně jedno co si notoryčtí nadávačí omně myslí .Jsem svuj a tak to zustane .Jan Adamec ze Znojemska .

mpads
14. 10. 2014 14:21

Ublížil Ivetě léky, které jí protizákonně a nebezpečensky dával z černého trhu tím jí zabíjel. a věděl , že je přitom alkoholička a že se chce zabít už před rokem Příznaky cirhózy jsou vidět a Iveta krvácela o svém stavu věděla, že není zdravá a Rychtáře jen trpěla, protože už sama sebe a finance nezvládala. Jemu to vyhovovalo a čekal na pomalou smrt Ivety . Dělal vše proti zákonné věci a někteří diskuteří neví co znamená zákon a morálka. Stačilo, kdyby jí nikdy nevyváděl z léčení, když už tam byla. Lékaři by udělali komplexní vyšetření zdraví a byl byl by určen postup uzdravení. Při zjištění cirhózy lékaři a promluvení s ní, by už neutíkala a Rychtář by byl kničemu a zesměšněn, jako ochránce zdraví. http­://ne­moci­.vita­lion­.cz/cir­hoza-jater/

raduzkaxxx
11. 09. 2014 08:51

http­://www­.super­.cz/29­2657-rychtarova-kurtizana-promluvila-jak-to-mam-s-pepou-v-posteli.html

prostě promluvily všechny kamarádky truchlící plačky Rychtáře

alex321
11. 09. 2014 10:51

Tak jsem se u kafe hodně pobavil a řvu smíchy doteď. Jak ta šeredná babochlapice Šulínová, tak ta divná Podlešáková jsou jen a jen obyčejné k.u.r.v.y, jedna jak druhá s IQ hnijíc ího lejna. Příživnice, ***amotky, primitivky a odprné zjevy. >„Je to slušný člověk, i když mi psal sprosté esemesky a říkal, že jsem špína a k***a, ale omluvila jsem se mu, a jsme zadobře. < Tahle věta mě dostala totálně - on jí nadával do k.urev (právem, to ani není nadávka, ale pravda o jejím živobytí) a ONA se mu OMLUVILA: Obě jsou to dementní škaredé k.urvy, o tom není debaty. Podlešáková ani nemá základku, neumí ani psát, to je síla

hejhej
11. 09. 2014 11:44

alex321:
Taky řvu smíchy. Všichni, co se s Rychtářem stýkají musejí mít hodně nízké IQ

illis
05. 10. 2014 15:25

hejhej Ostatně stejně nízké jIQ ako sám Pepan. Iveta mohla žít

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.