Doktoři z Počátků končí: Z Václava Postráneckého udělal seriál milionáře! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Doktoři z Počátků končí: Z Václava Postráneckého udělal seriál milionáře!

Milovníci seriálu Doktoři z Počátků mají dnes poslední možnost vidět své oblíbence před prázdninovou pauzou! Televize Nova odvysílá večer 54. díl populárního seriálu s Ivou Janžurovou (73), Halinou Paw-
lowskou (59) a nebo Václavem Postráneckým (70) v hlavních rolích. Právě posledně zmíněný si za rok díky Doktorům z Počátků vydělal skoro dva miliony korun.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lyznik008
30. 06. 2014 08:50

Něco tak stupidního jako tento seriál se hned tak nevidí.Seriál zaujme snad je ty nejprimitivnější diváky a naši babičku,které stačí jen pohybující se obrázky a já vidím jen útržky když kolem podřimující babičky projdu.Je to ale prima TRAFIKA pro herce typu Postránecký.

alixie
29. 06. 2014 18:02

Je mi protivné dívat se pořád na ty samé herce. Takhle se mi totálně zprotivila Tereza Kostková, Miroslav Donutil, Petr Novotný a další. V poslední době se mi opravdu líbil seriál První republika, který šel jednou týdně a bylo osvěžující a příjemné se dívat na nové tváře. Pan Postránecký se prý bránil hrát v seriálech, ale penízky jsou moc lákavé a tak teď poputuje klidně ze seriálu do seriálu,jen když to sype.

akaska
29. 06. 2014 14:34

No ja mu nezavidim. Ma recht, kdyz dobre platej. Mne je zrovna v tehle roli sympatickej.

honzina
29. 06. 2014 17:13

Taky se mi líbí a nejen on, mě se líbí celý seriál, není to přiblblá jihoamerická telenovela, ale seriál z Čech a o Čechách.
A co se týče platů herců, myslím, že mají zbytečně moc, ale je to jen můj názor.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.