Zlata Adamovská prozradila: Se kterou herečkou má největší problém? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zlata Adamovská prozradila: Se kterou herečkou má největší problém?

Je dvorní českou dabérkou hollywoodské herečky Meryl Streep (64). Málokdo si neumí představit, že by ji Zlata Adamovská nemluvila (55). To se ale málem mohlo stát. Zlata naštěstí nepodepsala smlouvu s agenturou, která pro herce žádá vyšší honoráře za dabing. A tak může Meryl a další herečky, které jí režiséři svěří, dabovat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
15. 06. 2014 11:33

To je ale věc korektora, nikoli redaktora, kromě toho by redaktor měl mít za sebou studium žurnalistiky, ale dnes už je redaktorkou i taková Gottová , o jejímž IQ se na Primě za jejími zády vedou veselé diskuze.Já o ní diskuzi nevedu, já vím, že intelektem neoplývá.Tím ale neoplývala žádná jeho milenka ( no , milenka silné slovo )

fizi
15. 06. 2014 09:11

Aha,tak neuvidím nic,páni Aháci mě pro jistotu zablokovali pro diskusi.Taky řešení!!!!

avena1
14. 06. 2014 21:14

"Málokdo si neumí představit, že by ji Zlata Adamovská nemluvila (55)???" Co to je zase za blbost? Málokdo si neumí představit, to znamená, že skoro každý si to umí představit...Lidi, naučte se česky!

fizi
15. 06. 2014 07:08

Aveno,to je úplně zbytečné se nad tím pozas­tavo­vat.Re­dakce asi zaměstnává Ukrajince aby ušetřili a to,že radaktor by měl mít maturitu už dávno neplatí.Jinak by třeba nemohli napsat,že psi čekaly,nebo třeba vidím psi...a podobné hrůzy,které už tu byly.A nejhorší na tom je,že lidem to nevadí,že i bulvár by mohl umět psát mateřským jazykem správně.No ňyc,uvydímě.kolyk lydí my zase napýše,at držým hubu.

avena1
15. 06. 2014 19:40

To je pravda, úroveň jazyka je v médiích je otřesná - bohužel. Taky se mi zdá, že to ani nikomu moc nevadí. Bývaly doby, kdy novinář musel mít vystudovanou VŠ - žurnalistiku. A ta dnešní maturita? To je fraška, zvláště na soukromých školách, kam jdou lidi, kteří by se dříve šli učit. Dnes má každý "maturitu", která tak bohužel byla naprosto degradována.

honza54
14. 06. 2014 13:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.