Rychtář si na poslední rozloučení s Ivetou najal ochranku: Bojí se napadení? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Rychtář si na poslední rozloučení s Ivetou najal ochranku: Bojí se napadení?

Přípravy na pohřeb Ivety Bartošové (†48) vrcholí! Krematorium už si obhlédla ochranka, která bude dohlížet na poslední rozloučení se zpěvačkou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prroud
10. 05. 2014 11:42

Vtom ze si najal a jestli se boji nevidim problem.Problem vidim v tom,ze zase a opet darebak nasel prodejny slapky co pro nej za penize budou "makat".......a to je dnesni problem celyho sveta,ze lidi nerozlisujou KDO jim plati a neposlou ho do riti i s jeho "penezma" !!!

rentierskej
10. 05. 2014 23:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xcarodejka
10. 05. 2014 11:24

Psychiatr ti vydá neschopenku, když budeš potřebovat. jsou lidi, kteří jsou i půl roku na nemocenské z psychických důvodů.

belali
10. 05. 2014 10:02

No,prosím zase další divadlo !!!! Rychtář si najme VIP ochranku pro sebe a ty svý opice .Si neuvědomuje co řekla rodina ,žádný divadlo .Navíc pohřeb v pondělí a v úterý půjde chudák Artur do školy ,zatímco RYCHTÁŘ DO PRÁCE NEMUSÍ A MŮŽE SI V KLIDU TRUCHLIT .Pohřeb je stejný psychický vypětí jako den úmrtí a vzhledem k tomu,že věděl ,kdy mu Ivetu vydají a mohl už kvůli Arturovi využít prodlouženého víkendu ,nic z toho neudělal .Myslí jenom na sebe je to bezcitná zrůda ....

jankanezna
10. 05. 2014 10:21

belali...mozno mas v niecom pravdu a mozno v niecom nie......ta ochranka tam mozno je aby tam nechodil kadekto...hlavne media.....a blbci ....co by z pohrebu zas urobili blazninec.....a urcite Artur na 2den do skoly nepojde na to su paragrafy....

belali
10. 05. 2014 10:33

Možná u vás na slovensku jsou na to paragrafy ,toho kluka musí uvolnit ze školy ,nechodí do práce a žádat v takových případech o ovolnění ze školy není věc příjemná a i vpráci dostaneš volno pouze na zařízení pohřbu a pak na den pohřbu

jankanezna
10. 05. 2014 11:04

belali,-)viem ak to myslis ty ale nepochopila si asi mna......pozri si skolsky zakon paragrafy,-)to nerozhoduje riaditel tiez sa musi drzat zakona a paragrafov....tak som to myslela......pekny den

jankanezna
10. 05. 2014 11:06

a od toho vlastne pri takychto tragediach ..pohreboch uvolnuju ziakov­....st­uden­tov.­...a­le to je uplne jedno......ide o to ze tu bolest mu nenahradi ani mesiac volna........

jankanezna
10. 05. 2014 11:08

a mozno rad bude ak pojde do skoly ze bude zo svojim spolu­ziak­mi,ka­marat­mi a pride na ine myslienky...tazko povedat to vie len Artur

belali
10. 05. 2014 11:31

no,kdo ví Já si myslím,že z pokrevních příbuzných na ten pohřeb nikdo nepříjde a ta ochranka tam bude jen pro RYCHTÁŘE A TY JEHO OPICE .Myslím si ,že pokrevní příbuzni se rozloučili po svém, ve vší úctě a tichosti ....

rentierskej
11. 05. 2014 00:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

malavelka
10. 05. 2014 11:26

paragrafy jsou tady často k smíchu. jednak by potřebovaly úpravu dle logiky selského rozumu a aby byly v soualdu s "dobrými mravy". Ale Parlament sladce spí, nebo snad i celý národ jako celé království Šípkové Růženky.

belali
10. 05. 2014 11:46

No,spousta věcí logiku nemá .Já jsem to řešila před dvěma lety .Umřel mi tchán,teda už ne můj tchán,protože jsem rozvedená,nic méně dědeček mých dětí je to stále .V práci mi volno nedali ,protože už to prý není můj příbuznej a ve škole jsem musela vysvětlovat ,že je pohřeb 180km od nás ,tudíž potřebuji syna uvolnit na tři dny ./cesta tam ,pohřeb a druhý den cesta zpět / opravdu nepříjemné vysvětlování a dohadování

rentierskej
11. 05. 2014 00:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
11. 05. 2014 00:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rentierskej
10. 05. 2014 23:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
11. 05. 2014 15:26

rentiereskej: Představa sedět v obřadní síni s násilníkem ,hysterikem a hulvátem Rychtářem by mohla být pro Artura, matku a sourozence Ivety velmi stresující.

londynskypes
10. 05. 2014 07:15

macura neni zrovna nejslabsi a nakladacku si zaslouzil sam ji ponizoval a fotil privolal si blesk kdyz ji v dome naleval koralou co prinesl on a odtahnul ji s sebou ..at byla pomocena udelal ji i Arturovi ostudu !! taky bych ho prerazil hajzl umastenyho

jankanezna
10. 05. 2014 10:23

londynskypes presne mas pravdu ,ved v podstate on ju zosmiesnil najviac tymi fotkami ak lezi na plazi ....a cele cesko-slovensko sa zabavalo....na fotkach dzambulka sem dzambulka tam.....on jej mozno ublizil najviac aj ked mozno nechtiac,lebo rozumu vela nema.....to ho istym sposobom omluva

malavelka
10. 05. 2014 11:27

Rozhodně by neměl mít přístup na pohřeb. Obávala bych se, že bude obřad narušovat "kříšením" Ivety. Kdekco je tady už nějak psychicky narušen, více či méně skoro každý.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.