Ivetin trenér Tuháček vzpomíná: Často brečela, ale vždycky zatnula zuby! Někde vzadu jsem cítil temný stín! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Ivetin trenér Tuháček vzpomíná: Často brečela, ale vždycky zatnula zuby! Někde vzadu jsem cítil temný stín!

Zpěvačku Ivetu Bartošovou máme v paměti jako člověka, který se pohyboval na pomyslné houpačce. Doby, kdy byla na vrcholu, střídala s propady, které byly postupem let stále častější. Na jeden z jejích úspěšných vzestupů vzpomíná i trenér fitness Karel Tuháček (63), jehož posilovnu zpěvačka před lety navštěvovala. Bylo to v době, kdy vidině návratu na vrchol pěveckého nebe podřídila vše.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vemari
07. 05. 2014 09:02

Odpovezte nekdo prosim ja totiz o takove vypovedi nevim mozna mi neco uniklo a jestli ne odkud to dotycna osoba vi co se presne na kolejich odehralo.

vemari
07. 05. 2014 08:59

Oni nekde popisovali tak presnou vypoved strojvudce?

vemari
07. 05. 2014 08:55

Kdi je matylda-rut?cetla jsem ze ji strujvudce videl ale necetla jsem to co pises Ty ,ze stala v kolejisti pak sla naproti vlaku a pak si sedla na koleje .kde tohle presne popisovali?

matylda-rut
05. 05. 2014 15:52

Pořád jenom Iveta. Iveta byla alkoholička závislá na práškách, která odkopla každého, kdo se ji snažil pomoci. Každého. Prostě se léčit nenenchal. Pochopí to čtenáři? Lhala sobě i okolí. Vybrala si smrt, byla svéprávná. Mohla žít, nechtěla. Její rozhodnutí. Nikdo se nepozastaví jak je asi strojvůdci, který to všechno chtěl na poslední chvíli zabránit, dával signál, ona mu šla naproti, brzdil, ona si na koleje sedla, nakonec musel chudák prožít, jak lokomotiva, kterou on řídil, převálcovala její tělo. Tomu dala Iveta krásný dárek na celý život. Její smrt bude mít stále před očima. On za její spackaný život nemohl, koneckonců nebyla Iveta již 20 let žádná hvězda. Její největší hit Léto je z r. 1994.
Mohla jen natáčet písničky a nevystupovat, mohla se na všechno vykašlat a dělat někde v kanclu a starat se pořádně o svého syna. Ne, ona sama se cítila být hvězdou a byla jen terčem bulváru, který ji zesměšnil a národ se jí smál.

illis
05. 05. 2014 21:15

matylda-rut Dělá ti dobře házet na Ivetu

rentierskej
05. 05. 2014 11:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

matylda-rut
05. 05. 2014 15:53

Kdo si nenechá pomoci tomu není pomoci.

illis
05. 05. 2014 21:15

matylda-rut

illis
05. 05. 2014 21:16

rentierskej

malavelka
05. 05. 2014 11:26

tolik lidí ji znalo a žádná pomoc. Ona potřerbovala pevnou ruku a nařídit, jelikož byla jako rozmazlené dítě. Ovšem nikomu se do toho nechtělo a dnes se háže vina na jednoho. Zase pohodlnost a pokrytectví, mnozí moc dobře vědí, že mají díl viny. Ty růže za vraty jsou k ničemu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.